• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nintendo UK szykuje się do ekscytującej wyprzedaży Black Friday

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  Nintendo UK szykuje się do ekscytującej wyprzedaży Black Friday

  Nintendo UK przygotowuje się do ekscytującej wyprzedaży Black Friday, oferując graczom możliwość skorzystania z niesamowitych okazji na gry i zestawy sprzętowe. Oficjalnych cen jeszcze nie ogłoszono, ale Nintendo przedstawiło wstępny wgląd w produkty, które zostaną przecenione podczas tego długo oczekiwanego wydarzenia.

  Jedną z najciekawszych ofert jest zestaw Super Mario Bros. Wonder, który obejmuje wyjątkowe wydanie konsoli Nintendo Switch OLED w kolorze Mario Red, kod do pobrania gry Super Mario Bros. Wonder oraz uroczą pluszową zabawkę Mario. Ten zestaw to absolutny must-have dla każdego fana Mario, łączący ekskluzywny sprzęt z wciągającą grą i kolekcjonerskimi gadżetami.

  Fanów Animal Crossing także czeka coś wyjątkowego, ponieważ Nintendo planuje przecenić niedawno wydane systemy Switch Lite w wersji 'Aloha Edition’. Te urocze konsole będą dostępne w zestawach z pluszowymi zabawkami Isabelle i Tomem Nookiem, dodając uroku do twojej konfiguracji gamingowej.

  Oprócz zestawów sprzętowych, Nintendo planuje zaoferować rabaty na wiele różnych produktów, w tym popularne zestawy Lego Super Mario, słuchawki, zestawy słuchawkowe oraz uroczą kolekcję szkolną Kirby, zawierającą artykuły papiernicze i inne akcesoria.

  Fani Nintendo powinni trzymać rękę na pulsie w dniu tej jednodniowej wyprzedaży, ponieważ w sklepie Nintendo eShop czekać będzie mnóstwo przecenionych gier. Oferty będą aktywne na dwóch różnych datach, niektóre gry zostaną przecenione od 16 listopada o godzinie 14:00 czasu GMT, a inne od 20 listopada o godzinie 14:00 czasu GMT. To daje graczom sporo czasu na odkrywanie i kupowanie swoich ulubionych tytułów w obniżonych cenach.

  Wyprzedaż Black Friday obiecuje być prawdziwym festiwalem dla graczy, oferując entuzjastom i kolekcjonerom doskonałą okazję do poszerzenia swojej kolekcji Nintendo. Więc zaznaczcie sobie te daty w kalendarzach i przygotujcie się na podniesienie poziomu waszego doświadczenia gamingowego dzięki tym fantastycznym promocjom.