• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Najciekawsze karty Team of the Week 10 czekają na premierę

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  Najciekawsze karty Team of the Week 10 czekają na premierę

  Przerwa międzynarodowa w męskiej piłce nożnej dobiega końca, a coraz większe oczekiwania wiążą się z premierą najnowszych kart Team of the Week 10 dla EA Sports FC 24. Tym razem, oceny będą oparte na występach zawodników w ich reprezentacjach narodowych, a nie klubach. Co ciekawe, wśród nich są kilku wyjątkowych graczy, którzy zasługują na awans rangi.

  Egipska gwiazda Mohamed Salah, reprezentujący Liverpool, zaprezentował wyjątkową indywidualną grę podczas przerwy międzynarodowej. Jego cztery gole w zwycięstwie Egiptu 6-0 nad Dżibuti przyciągnęły uwagę kibiców na całym świecie. Jeśli Salah otrzyma awans w TOTW 10, będzie to czwarty z rzędu tydzień, w którym EA wyda kartę o wartości 90+ dla Team of the Week.

  Oprócz Salaha, fani angielskiej Premier League mogą cieszyć się możliwym uwzględnieniem Romelu Lukaku w drużynie TOTW 10. Były napastnik Evertonu, Chelsea i Manchesteru United strzelił cztery bramki dla Belgii w przekonującym zwycięstwie nad Azerbejdżanem.

  Podczas gdy męska piłka nożna miała przerwę, gry klubowe kobiet nadal zachwycały publiczność. Kilku wyjątkowych zawodników zaprezentowało swoje umiejętności na boisku, co może zaowocować nowymi kartami TOTW. Jednym z takich graczy jest Lauren James z Chelsea i Anglii. James, która wsławiła się wspaniałą kampanią Lionesses podczas Mistrzostw Świata, niedawno zdobyła niesamowitego hat-tricka, gdy Chelsea zaskoczyła Liverpoool, wygrywając 5-1 w WSL.

  Te prognozy podkreślają najlepsze występy zarówno w grach męskich, jak i kobiecych w minionym tygodniu. Wyczekując z niecierpliwością premiery nowych kart Team of the Week przez EA, możemy jedynie zastanawiać się, którzy gracze otrzymają upragnione awanse. Czy doskonała gra Salaha zagwarantuje mu wyższą ocenę? A czy Lukaku i James dołączą do niego w składzie TOTW 10?

  Koniecznie śledź nas w środowy wieczór, kiedy EA wyda oficjalny skład Team of the Week, a w międzyczasie zobacz nasze przewodniki po najlepszych graczach FC 24 i obecnych Cudownych Dzieciakach.

  Często zadawane pytania:
  Pytanie: Jaka jest najnowsza premiera dla EA Sports FC 24?
  Odpowiedź: Najnowszą premierą są karty Team of the Week 10.
  Pytanie: Jak są ustalane oceny kart Team of the Week 10?
  Odpowiedź: Oceny będą oparte na występach zawodników w ich reprezentacjach narodowych, a nie klubach.
  Pytanie: Kto jest wyjątkowym zawodnikiem, który może otrzymać awans?
  Odpowiedź: Egipska gwiazda Mohamed Salah to wyjątkowy zawodnik, który zaprezentował wyjątkową grę podczas przerwy międzynarodowej.
  Pytanie: Jaki miała wyróżniający się występ Mohamed Salah?
  Odpowiedź: Salah zdobył cztery gole w zwycięstwie Egiptu 6-0 nad Dżibuti.
  Pytanie: Która liga może mieć kolejnego zawodnika w składzie TOTW 10?
  Odpowiedź: W angielskiej Premier League może znaleźć się Romelu Lukaku, który strzelił cztery bramki dla Belgii.
  Pytanie: Która zawodniczka może zdobyć kartę TOTW?
  Odpowiedź: Lauren James z Chelsea i Anglii może zdobyć kartę TOTW po zdobyciu niesamowitego hat-tricka.