• wt.. lis 28th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Najnowsze premiery RPG na horyzoncie

  ByAdrian Przechewka

  lis 20, 2023
  Najnowsze premiery RPG na horyzoncie

  Witajcie w fascynującym i ekscytującym świecie gier RPG! W tym tygodniu mamy dla Was kilka premier wartych uwagi. Choć zbliża się koniec 2023 roku, wciąż możemy spodziewać się kilku długo oczekiwanych produkcji, które zaskoczą nas swoją unikalną rozgrywką i wciągającymi historiami.

  Na pierwszy ogień idzie gra „W Gwiezdach i Czasie” autorstwa insertdisc5 i wydana przez Armor Games Studios. Ten turowy RPG przeniesie graczy w świat zaklętej pętli czasowej, razem z nieszczęsną ekipą bohaterów. Co sprawia, że ta gra jest tak intrygująca? Tylko główny bohater, Siffrin, ma świadomość tej pętli, co dodaje dodatkowej warstwy nieszczęścia do ich podróży. Jednak każdy cykl daje im nowe możliwości podejścia do rozmów, łamigłówek i walki w różny i bardziej efektywny sposób. Dzięki dostępnemu demo na platformach Steam i itch.io, gracze mogą sami doświadczyć potencjału, jaki drzemie w grze „W Gwiezdach i Czasie”.

  Kolejną premierą na naszej liście jest „Dyschronia: Chronos Alternate – Edycja Definitywna”, która pierwotnie ukazała się jako gra wirtualnej rzeczywistości w odcinkach, a teraz dostępna jest na konsoli Nintendo Switch. Wcielając się w rolę detektywa Hala Sciona, gracze będą mieli możliwość zmieniania przeszłości. Z losem całego miasta na szali, będą musieli rozwiązywać pozornie „niemożliwe” zbrodnie, odkrywając prawdę stojącą za jego zagładą. Gra oferuje interesujące mechaniki, takie jak Przenikanie Wspomnień, Rozszerzone Śnienie, Rozprawa z SI oraz Rehabilitacja Mieszkaniowa. „Dyschronia: Chronos Alternate” łączy w sobie akcję, śledztwo i rozwiązywanie zagadek, co z pewnością utrzyma graczy w napięciu.

  Na koniec, dla fanów „Pathfinder: Wrath of the Righteous”, piąte DLC zatytułowane „Władca Niczego” stanowi zakończenie historii poprzedniego dodatku, „Poprzez Popioły”. Gracze mogą spodziewać się ponad pięciu różnych zakończeń, gdy wyruszą w tę pasjonującą finałową przygodę.

  Z tymi nowymi premierami RPG gracze mają jeszcze większy wybór, by zaspokoić swoje pragnienie wciągających historii i interesującej rozgrywki. Niezależnie od tego, czy będzie to podróż przez pętlę czasu, czy zmienianie przeszłości, te gry oferują świeże doświadczenia i unikalne mechaniki. Przygotujcie się, zaostrzcie swoje umysły i przygotujcie na ekscytujące nowe przygody!