• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Najciekawsze nowe gry w PC Game Pass w listopadzie

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Najciekawsze nowe gry w PC Game Pass w listopadzie

  Jesli jesteś zagorzałym graczem, możliwe, że zapisywałeś się do PC Game Pass, aby mieć szybki start w oczekiwanej grze Bethesda Starfield. Jednak nie przegap bogactwa nowych gier AAA i niezależnych, które niedawno trafiły do usługi abonamentowej Microsoftu.

  Jedną z wartościowych propozycji jest „Like a Dragon Gaiden: Mężczyzna, który wymazał swoje imię”. Ta gra przyprowadza ukochanego bohatera Kazumę Kiryu z serii Yakuza i przenosi graczy w przestępczą historię na pokładzie kontenerowca oświetlonego neonem. Wcielając się w Kiryu’ego, będziesz spotykał ekscentryczne postaci i angażujące misje poboczne, podążając w kierunku Koloseum, znajdującego się w centrum statku. Tam będziesz mógł kontrolować innych potężnych wojowników, aby stawić czoła hordom przeciwników. Dzięki swoim unikalnym stylom walki i ekscytującym gadżetom, ta gra na pewno dostarczy Ci rozrywki.

  Dla fanów gier JRPG, „Persona 5 Tactica” oferuje nowe spojrzenie na popularną grę Persona 5. Z charakterystycznym stylem Chibi i systemem turowych walk przypominającym XCOM, ta gra zabierze graczy w podróż z Phantom Thieves przez równoległą wymiar kontrolowaną przez organizację Legionnaires. Dzięki strategicznemu ustalaniu składów drużyny i możliwości wymiany Personas, doświadczysz fascynującej historii i wizualnie olśniewającego świata, za który znana jest seria Persona.

  Jeśli horror to twój ulubiony gatunek, to odświeżona wersja „Dead Space” zapewni ci mrożące krew w żyłach i intensywne doświadczenie. Wchodząc ponownie na pokład opuszczonego górniczego statku kosmicznego USG Ishimura jako inżynier kosmiczny Isaac Clarke, staniesz w szranki z agresywnymi mutantami znanych jako Necromorphy. Zaktualizowana oprawa wizualna i układ, który utrzymuje klaustrofobiczny strach oryginału, sprawiają, że ta gra jest obowiązkową pozycją dla entuzjastów horroru.

  Dla tych, którzy szukają bardziej relaksującego i wizualnie olśniewającego doświadczenia, „Jusant” oferuje unikalne podejście do wspinaczki. Jako młody wspinacz, będziesz wspinał się na wysoką konstrukcję pomiędzy chmurami, niosąc tajemniczy obiekt, który potrafi przywrócić świat poniżej. Gra skupia się na medytacyjnych cechach wspinaczki i charakteryzuje się pięknym stylem wizualnym, dostarczając spokojnej ucieczki.

  Na koniec, miłośnicy piłki nożnej znajdą rozrywkę w „Sega’s Football Manager 2022”. Z ulepszonymi funkcjami, takimi jak bardziej realistyczny silnik meczowy, szczegółowa kontrola nad stałymi fragmentami gry i inteligentny AI rywala-menadżera, ta gra zapewnia setki godzin fascynującej rozgrywki, podczas których możesz zarządzać drużyną w dążeniu do wielkości.

  Podczas gdy Starfield może być obecnie tematem numer jeden, nie zapomnij o tych fascynujących nowych grach dostępnych w PC Game Pass w listopadzie. Każda z tych gier oferuje unikalne doświadczenie i na pewno zatrzyma cię przed ekranem na wiele godzin.

  ***FAQ:***

  **Q: Czym jest „Like a Dragon Gaiden: Mężczyzna, który wymazał swoje imię”?**

  A: „Like a Dragon Gaiden: Mężczyzna, który wymazał swoje imię” to gra, która przywraca postać Kazumy Kiryu z serii Yakuza i rozgrywa się na pokładzie kontenerowca oświetlonego neonem. Gracze mogą wcielić się w Kiryu’ego i bawić się w przestępczą historię z ekscentrycznymi postaciami i misjami pobocznymi.

  **Q: Czym jest „Persona 5 Tactica”?**

  A: „Persona 5 Tactica” to gra, która oferuje nowe spojrzenie na popularną grę Persona 5. Ma styl Chibi i system turowych walk podobny do XCOM. Gracze dołączą do Phantom Thieves w podróży przez równoległy wymiar kontrolowany przez organizację Legionnaires.

  **Q: Czym jest remake gry „Dead Space”?**

  A: Remake gry „Dead Space” to horror, który przenosi graczy z powrotem na pokład opuszczonego górniczego statku kosmicznego USG Ishimura. Wcielając się w inżyniera kosmicznego Isaaca Clarke’a, gracze stawią czoła agresywnym mutantom znanych jako Necromorfy. Gra ma zaktualizowaną oprawę wizualną i utrzymuje klaustrofobiczny strach charakterystyczny dla oryginału.

  **Q: Czym jest „Jusant”?**

  A: „Jusant” to gra, która oferuje unikalne doświadczenie wspinaczki. Gracze wcielają się w młodego wspinacza, który wchodzi na wysoką konstrukcję pomiędzy chmurami, niosąc tajemniczy obiekt, który może przywrócić świat poniżej. Gra skupia się na medytacyjnych cechach wspinaczki i charakteryzuje się pięknym stylem wizualnym.

  **Q: Czym jest „Sega’s Football Manager 2022”?**

  A: „Sega’s Football Manager 2022” to gra dla miłośników piłki nożnej. Oferuje ona ulepszone funkcje, takie jak bardziej realistyczny silnik meczowy i szczegółowa kontrola nad stałymi fragmentami gry. Gra posiada również inteligentnego AI rywala-menadżera i zapewnia wiele godzin fascynującej rozgrywki, podczas której gracze zarządzają swoją drużyną w dążeniu do wielkości.