• wt.. lis 28th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Fortnite przygotowuje się na spektakularne zmiany i nową zawartość!

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  Fortnite przygotowuje się na spektakularne zmiany i nową zawartość!

  Epic Games oficjalnie ogłosiło, że Fortnite przejdzie dzisiaj konserwację w celu wydania długo oczekiwanej aktualizacji 27.10. Ta aktualizacja przyniesie ze sobą Sezony 7 i 8, rozwijając sukces Sezonu 6 i Sezonu 5 w Fortnite OG.

  Jednym z głównych punktów aktualizacji 27.10 jest wprowadzenie skórki Lewis Hamilton Icon. Ta nowa dodatkowa zawartość świętuje wyścigi Formuły 1 na Grand Prix w Las Vegas, w których weźmie udział kierowca Mercedes AMG F1. Przygotuj się, abyś mógł zmierzyć się z emocjonującymi wyścigami w świecie Fortnite.

  Ale to nie wszystko! Oprócz nowej skórki Lewis Hamilton Icon, gracze mogą się spodziewać wielu innych ekscytujących dodatków. Zostaną wprowadzone samoloty, teren pokryty śniegiem, działa pirackie, miniguny i wiele więcej! Przygotuj się na intensywną akcję, jakiej jeszcze nie doświadczyłeś.

  Aby wprowadzić aktualizację 27.10, serwery Fortnite zostaną wyłączone od godziny 9:00 GMT / 4:00 EST / 1:00 PST. Mechanizm wyszukiwania graczy zostanie wyłączony 30 minut przed zaplanowanym czasem konserwacji. Choć zazwyczaj przerwa w działaniu serwerów trwa około czterech godzin, niższe aktualizacje mogą powrócić online wcześniej. Energetyczni gracze mogą więc spodziewać się szybszego powrotu do gry.

  Miłośnicy Fortnite OG powinni również zauważyć, że ta wersja potrwa tylko cztery tygodnie i zakończy się na początku grudnia. Po potencjalnym wydarzeniu na żywo zostanie wprowadzone Fortnite Rozdział 5, obiecujący zupełnie nowe i fascynujące doświadczenie w grze.

  Bądźcie czujni na więcej niespodzianek! Aktualizacja 27.10 Fortnite zmienia zasady gry, zapewniając wam ekscytującą rozgrywkę. Przygotuj się na eksplorację nowych terytoriów, uwolnij swoje umiejętności i podbij świat Fortnite. Przygotuj się na kolejne etapy Sezonów 7 i 8, gdy walka o zwycięstwo nabiera tempa!

  FAQ:
  1. Jaki jest cel aktualizacji 27.10 Fortnite? – Aktualizacja 27.10 Fortnite wprowadza Sezony 7 i 8 do Fortnite OG, rozwijając sukces poprzednich sezonów.
  2. Czym jest Lewis Hamilton Icon Skin? – Lewis Hamilton Icon Skin to nowa skórka celebrowana na Grand Prix Formuły 1 w Las Vegas. Gracze mogą nosić tę ekskluzywną skórkę podczas udziału w wyścigach w świecie Fortnite.
  3. Jakich innych dodatków mogą spodziewać się gracze w aktualizacji 27.10? – Oprócz skórki Lewis Hamilton Icon, gracze mogą się spodziewać wprowadzenia samolotów, terenu pokrytego śniegiem, dział pirackich, minigunów i więcej.
  4. Kiedy serwery Fortnite zostaną wyłączone w celu wprowadzenia aktualizacji? – Serwery Fortnite zostaną wyłączone od godziny 9:00 GMT / 4:00 EST / 1:00 PST. Mechanizm wyszukiwania graczy zostanie wyłączony 30 minut przed zaplanowanym czasem konserwacji.
  5. Jak długo będzie trwać wersja Fortnite OG? – Wersja Fortnite OG potrwa cztery tygodnie i zakończy się na początku grudnia. Po potencjalnym wydarzeniu na żywo pojawi się Fortnite Rozdział 5.

  Kluczowe pojęcia:
  – Fortnite OG: Oryginalna wersja Fortnite, często nazywana „OG” wersją.
  – Sezony Fortnite: Okresowe aktualizacje i zmiany w grze, wprowadzające nową zawartość, wyzwania i tematy.
  – Lewis Hamilton Icon Skin: Ekskluzywna skórka w Fortnite, świętująca Grand Prix Formuły 1 i przedstawiająca brytyjskiego kierowcę wyścigowego, Lewisa Hamiltona.
  – Formuła 1: Najwyższa klasa wyścigów samochodów jednomiejscowych, sankcjonowana przez Międzynarodową Federację Samochodową (FIA).

  Related Links:
  Oficjalna strona Fortnite
  Oficjalna strona Formuły 1