Nieoficjalne dokumenty ujawniają nową, całkowicie cyfrową konsolę Xbox Series X

Nieoficjalne dokumenty ujawniają nową, całkowicie cyfrową konsolę Xbox Series X

Ostatnie wyzwanie prawne skierowane przeciwko Microsoftowi przez Federalną Komisję Handlu (FTC) doprowadziło do niezamierzonego ujawnienia nowej konsoli Xbox Series X, całkowicie cyfrowej. Dokumenty dostarczają szczegółowego opisu nowej konsoli, włączając w to jej projekt, nowy kontroler i różne inne funkcje.

Jednym z najważniejszych przecieków w tych dokumentach jest ujawnienie nowej konsoli Xbox Series X o kodowej nazwie „Brooklin”. Ta nowa konsola ma zaokrąglony design przypominający kosz do śmieci Apple iMac Pro. Podobno charakteryzuje się również zmniejszonym zużyciem energii, zwiększoną wydajnością poprzez pomniejszenie procesu produkcyjnego, oraz portem USB-C na przedniej części, podobnie jak w PlayStation 5.

Ujawnienie całkowicie cyfrowej konsoli Xbox Series X jest godne uwagi, gdyż sugeruje odejście od tradycyjnych napędów na fizyczne dyski. To wpisuje się w strategię Microsoftu, który coraz bardziej stawia na cyfrowe gry i usługi, aby zapewnić graczom bardziej płynne i dostępne doświadczenia w grach.

Ujawnione dokumenty dostarczają także informacji na temat nowego kontrolera towarzyszącego całkowicie cyfrowej konsoli Xbox Series X. Choć szczegóły dotyczące funkcji kontrolera nie są bezpośrednio wspomniane, można przypuszczać, że Microsoft wprowadzi ulepszenia i usprawnienia, aby poprawić ogólne wrażenia graczy.

Warto zauważyć, że te przeciekłe dokumenty są częścią toczącego się postępowania prawnych między Microsoftem a FTC. Błędy przy zacieraniu danych spowodowały niezamierzone ujawnienie informacji, które miały być utajnione. Microsoft oficjalnie nie potwierdził ani nie skomentował istnienia całkowicie cyfrowej konsoli Xbox Series X.

Podsumowując, dokumenty z przypadku FTC przeciwko Microsoftowi ujawniły nową, całkowicie cyfrową konsolę Xbox Series X o kodowej nazwie „Brooklin”. Ta konsola charakteryzuje się zaokrąglonym designem, zmniejszonym zużyciem energii, zwiększoną wydajnością oraz portem USB-C. Chociaż przeciekłe dokumenty dostarczają wartościowych informacji, ważne jest oczekiwanie na oficjalne ogłoszenie i oświadczenie ze strony Microsoftu w sprawie istnienia tego produktu.