Nowe przecieki DLC odkrywają potencjalne postaci w Mortal Kombat 1

Nowe przecieki DLC odkrywają potencjalne postaci w Mortal Kombat 1

Według ostatnich doniesień, przecieki dotyczące nowych postaci DLC w grze Mortal Kombat 1 zostały odkryte, co daje fanom wskazówki na temat potencjalnych nadchodzących dodatków do gry. Dataminerzy odkryli linie dialogowe, które sugerują obecność dotąd niewidocznych postaci.

Jeden z użytkowników Twittera znany jako 'thethiny’ podzielił się swoimi ustaleniami, wskazując na dowody na kilka możliwych postaci DLC. Wśród listy potencjalnych wojowników znajdują się znane twarze, takie jak Noob Saibot, Cyrax, Jade i Cassie Cage. Jednak pojawiły się również nieoczekiwane dodatki, w tym Ghostface z serii Krzyk, Conan Barbarzyńca i nawet He-Man.

Co ciekawe, w przecieku znalazła się również wzmianka o ikonicznym Terminatorze T-1000, wcielonym przez Roberta Patricka. To nawiązanie jest szczególnie godne uwagi, ponieważ Patrick jest ojcem Peacemakera, postaci DLC, która już została zapowiedziana w zbliżającym się pakiecie Kombat Pack.

Należy jednak pamiętać, że chociaż te ekscytujące odkrycia są interesujące, nie oznaczają one oficjalnego uwzględnienia tych postaci w Mortal Kombat 1. NetherRealm Studios, twórca gry, nie złożył jeszcze żadnych oficjalnych ogłoszeń dotyczących dodatkowych postaci DLC.

Ponadto, zanim nowe postacie DLC zostaną wprowadzone, musi zostać wydany pakiet Kombat Pack. Ten pakiet nie tylko zawiera Peacemakera, ale także Omni-Mana, Homelandera, Quan Chi, Ermaca i Takashi Takedę, razem z jeszcze pięcioma dodatkowymi wojownikami z serii Kameo.

Przecieki wywołały dyskusje wśród fanów na temat innych postaci, które chcieliby zobaczyć w Mortal Kombat 1. Pomimo otwartych możliwości, końcowa decyzja, która postacie zostaną dodane, należy do NetherRealm.

Podsumowując, ostatnie przecieki oferują ciekawe spojrzenie na potencjalne nadchodzące postacie DLC w grze Mortal Kombat 1. Fani mogą spodziewać się zarówno znajomych twarzy, jak i niespodziewanych dodatków, chociaż oficjalne ogłoszenia są jeszcze przed nami. Do tego czasu gracze mogą tylko spekulować na temat przyszłości swojej ulubionej gry bijatyki.