• sob.. gru 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Neople ogłasza epicki crossover między Dungeon & Fighter a grami walki SNK

  ByMarta Bryła

  lis 20, 2023
  Neople ogłasza epicki crossover między Dungeon & Fighter a grami walki SNK

  Neople, twórcy popularnego i długotrwałego MMORPG Dungeon & Fighter, niedawno ogłosili ekscytujące wydarzenie crossoverowe, które z pewnością ucieszy fanów. W tym nieoczekiwanym połączeniu sił, Neople łączy swoje siły z wieloma seriami gier walki od SNK.

  Chociaż szczegóły są obecnie mało znane, dzięki poruszającemu zwiastunowi animowanemu wydanemu przez Neople, dostajemy przedsmak tego, co nas czeka. Inspirowany klasycznym otwarciem King of Fighters, zwiastun pokazuje ekscytującą bitwę między postaciami z KOF i Samurai Shodown, stawiając je w konfrontacji z ich odpowiednikami z Dungeon & Fighter Online.

  W zwiastunie pojawiają się postacie takie jak Kyo Kusanagi, Haohmaru, Billy Kane, Charlotte, Galford, Iori Yagami, Benimaru, Athena Asamiya, a także ukochane Mai Shiranui i Rugal Bernstein. Te kultowe wojowniczki staną twarzą w twarz z przeciwnikami, którzy mogą być znajomi tym, którzy grali w DNF Duel.

  Na chwilę obecną szczegóły dotyczące tej współpracy pozostają obrosłe tajemnicą. Nieznana jest dokładna data premiery wydarzenia ani jego zawartość, a na oficjalnej stronie Dungeon Fighter Online nie ma o nim żadnej wzmianki. To sprawia, że fani zastanawiają się, czy promocja DNF X SNK będzie dostępna tylko w Azji.

  Cieszy jednak fakt, że ta współpraca nie jest jedynym crossoverem SNK nadciągającym w najbliższym czasie. Niedawno ogłoszono także wydarzenie Street Fighter 6 X King of Fighters Allstar, które obiecuje jeszcze więcej pasjonujących starć i niespodzianek.

  Dzięki ambitnemu projektowi „Universe Project” SNK, fani nie mogą się oprzeć spekulacjom o możliwości powstania adaptacji anime King of Fighters, Fatal Fury lub Samurai Shodown. Przyszłość wydaje się obiecująca dla miłośników SNK, ponieważ te crossoverowe połączenia otwierają drogę do nowych i ekscytujących możliwości.

  Podczas gdy z niecierpliwością oczekujemy dalszych informacji, wspólne wydarzenie crossoverowe Neople obiecuje dostarczyć niezapomniane przeżycia, w których światy Dungeon & Fighter oraz gier walki SNK zderzą się w spektakularny i pełen akcji sposób.