• wt.. lis 28th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Znajdź przytulną przygodę w środku zimy dzięki My Time At Sandrock

  ByAdrian Przechewka

  lis 20, 2023
  Znajdź przytulną przygodę w środku zimy dzięki My Time At Sandrock

  Poszukujesz przytulnej przygody wśród zimowych dni? Szukaj dalej niż My Time At Sandrock, długo oczekiwanej kontynuacji ukochanej gry symulacyjnej My Time At Portia. Opracowana przez Pathea Games, ta gra typu sandbox rozgrywa się w jednym słynnym miasteczku pustynnym, oferując graczom wyjątkowy i post-apokaliptyczny świat do odkrywania.

  Akcja gry My Time At Sandrock rozgrywa się 330 lat po „Dniu Katastrofy” i przedstawia zniszczone miasto, które potrzebuje odbudowy. Jako najnowszy mistrz budowlany w mieście, Twoim zadaniem jest pomóc przywrócić byłe prosperity pustynnym oazom. Korzystając z sukcesu My Time At Portia, ta kontynuacja rozbudowuje ukochane funkcje poprzednika.

  W samym sercu gry znajduje się warsztat, wyeksploatowane miejsce, które ma potencjał stać się wielką potęgą produkcyjną. Dzięki różnorodnym, unikalnym maszynom, możesz uprawiać rośliny, hodować zwierzęta, przetwarzać surowce, a nawet budować budynki i maszyny. Podczas wykonywania zadań będziesz eksplorować pustynie i równiny otaczające Sandrock, odkrywając rzadkie materiały i cenne zabytki ze Starego Świata.

  Chociaż dzika przyroda może stanowić zagrożenie ze swoją agresywną zwierzyną i ponurymi jaskiniami, nie martw się! My Time At Sandrock oferuje ekscytujące doświadczenie w walce, łącząc wyraziste walki wręcz i strzelanie z perspektywy trzeciej osoby. Obronienie się przed tymi niebezpieczeństwami jeszcze nigdy nie było takie proste.

  Dodatkowo, społecznictwo odgrywa ważną rolę w grze, z obszernymi fabułami i zadaniami bocznymi dla licznych postaci niezależnych (NPC). Daj się poznać mieszkańcom, graj w mini gry i uczestnicz w sezonowych festiwalach, rozwijając poczucie wspólnoty i wczucia się w grę.

  Dla tych, którzy szukają multiplayerowej rozgrywki, My Time At Sandrock obsługuje do czterech graczy w trybie online, pozwalając Ci z przyjaciółmi budować miasto i odkrywać świat równocześnie. Wersja 1.0 zawiera również dodatkowy kontent dla graczy w trybie jednoosobowym i wieloosobowym, rozszerzone zadania dla NPC w mieście, opcje personalizacji postaci oraz treści poślubne, takie jak opcja posiadania dzieci.

  My Time At Sandrock jest teraz dostępne na platformie Steam, a w ramach specjalnej promocji na premierę oferuje 15% zniżki na podstawowy produkt oraz 29% zniżki na edycję deluxe. Skorzystaj z okazji, by tworzyć i rozwijać się w przytulnej pustynnej oazie z My Time At Sandrock – grą, która obiecuje czarujące i wciągające doświadczenie.