My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! – Pirates of the Disturbance na Nintendo Switch

My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! – Pirates of the Disturbance na Nintendo Switch

Firma Idea Factory International ogłosiła, że otome visual novel „My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! – Pirates of the Disturbance” zostanie wydana na konsoli Nintendo Switch na Zachodzie 28 listopada. Gra będzie dostępna zarówno w wersji fizycznej, jak i cyfrowej, a będzie zawierać japońskie dialogi z angielskimi napisami. Będzie ona wydana w wersjach standardowej i limitowanej, a zawartość wersji limitowanej zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

Fabuła gry skupia się na Catarinie Claes, młodej kobiecie pochodzącej z arystokratycznej rodziny, która posiada wspomnienia ze swojego poprzedniego życia jako uczennica szkoły średniej. Znajduje się ona wcielona jako złoczyńczyni w otome grze o nazwie Fortune Lover. W grze stoi przed nią wybór między wygnaniem a śmiercią, ale udaje jej się uniknąć tych losów i przeżyć przez cały rok.

Podczas przerwy wiosennej Catarina i jej adopcyjny brat Keith wsiadają na luksusowy statek o nazwie Vinculum, ale zostają zaatakowani przez piratów, którzy przejmują kontrolę nad statkiem i biorą pasażerów jako zakładników. Ten obrót wydarzeń jest Catarinie znajomy, ponieważ jest to fabuła fanbooka z gry Fortune Lover. Zaczyna się zastanawiać, czy oznacza to, że żyje w zaplanowanym złym zakończeniu. Gra śledzi podróż Catariny w unikaniu tego losu i bezpieczne powroty do Sorcier.

Gra zawiera nową oryginalną historię osadzoną w uniwersum „My Next Life as a Villainess” i nadaje się zarówno dla długoletnich fanów, jak i nowych graczy. Obejmuje sześciu bohaterów, z którymi można rozwijać relacje, w tym dwie nowe postacie. Podczas rozwoju fabuły gracze odblokowują specjalne scenariusze związane z pamięcią, które oferują wgląd w perspektywy innych postaci. Ponadto gracze będą musieli podejmować strategiczne decyzje i korzystać z porad różnych wersji samej Catariny.

Przygotuj się na nowe zwroty akcji w tej romantycznej komedii, gdzie unikanie katastrofy związanego z flagami przeznaczenia przechodzi na kolejny poziom. „My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! – Pirates of the Disturbance” zadebiutuje na Nintendo Switch na Zachodzie 28 listopada.