Mortal Kombat 1: Premium Edition – Nowa odsłona popularnej gry

Mortal Kombat 1: Premium Edition – Nowa odsłona popularnej gry

Najnowsza odsłona popularnej serii gier Mortal Kombat, Mortal Kombat 1: Premium Edition, została wydana w czwartek, 14 września. Ta gra oznacza świeży początek dla uniwersum Mortal Kombat, oferując nową fabułę i postacie do odkrycia. Bez względu na to, czy udało Ci się znaleźć promocję na Xboxa, czy zdobyłeś rozchwytywany PlayStation 5, koniecznie zdobądź egzemplarz tej gry, aby doświadczyć tego ekscytującego nowego rozdziału.

Premium Edition Mortal Kombat 1 jest obecnie dostępna do zakupu u różnych sprzedawców, takich jak Amazon, Best Buy, Target i Walmart. Jej cena wynosi 109,99 dolarów, podczas gdy wyłączna wersja steelbook jest dostępna za 148 dolarów w Walmart. Jeśli wolisz standardową edycję, możesz ją teraz przedzamawiać za 69,99 dolarów lub poczekać do oficjalnej premiery we wtorek, 19 września.

Mortal Kombat 1 jest dostępny na kilku konsolach, w tym na Nintendo Switch, Xbox X Series i PS5. Standardowa edycja jest również dostępna na dodatkowych konsolach i formatach, takich jak Xbox Series X / S, PS5, Nintendo Switch i komputer PC z systemem Windows.

Premium Edition gry oferuje dodatkowe bonusy niedostępne w standardowej edycji. Gracze mogą cieszyć się wcześniejszym dostępem do postaci DLC, takich jak Peacemaker z Suicide Squad i Homelander z The Boys. Kombat Pack, zawarty w premium edition, oferuje sześć nowych grywalnych postaci, skórkę Jean-Claude’a Van Damme’a do Johnny’ego Cage’a oraz 1250 Dragon Krystals, aby wzmocnić wrażenia z gry.

Według komunikatu prasowego ze studia NetherRealm, Mortal Kombat 1 przedstawia odnowione uniwersum Mortal Kombat stworzone przez Boga Ognia Li Kang. Gra oferuje ikonicznych bohaterów i przeciwników, którzy są nowo interpretowani jak nigdy dotąd, zapewniając kinową atmosferę dzięki nowemu trybowi fabularnemu. Gracze mogą oczekiwać nieoczekiwanych zwrotów akcji w klasycznych rywalizacjach, nowych historii dla zróżnicowanej obsady postaci i powrotu ulubieńców fanów, takich jak Liu Kang, Scorpion, Sub-Zero, Raiden, Kitana i Nitara z głosem Megan Fox.

Jeśli szukasz więcej rekomendacji produktów, sprawdź nasze zestawienia najlepszych słuchawek nausznych, wzmacniaczy WiFi i promocji na laptopy.