Mortal Kombat 1 dostępny na Nintendo Switch: przegląd wersji

Mortal Kombat 1 dostępny na Nintendo Switch: przegląd wersji

Mortal Kombat 1 niedawno trafił na konsolę Nintendo Switch. Podczas gdy na innych platformach, takich jak PC, PlayStation i Xbox, gra prezentuje się imponująco, wersja na Switcha wydaje się nieco gorsza pod względem wizualnym. Modele postaci, zwłaszcza Johnny’ego Cage’a, stały się nierozpoznawalne i przerażające. Wyraz twarzy jest sztywny, skóra wygląda sztucznie plastikowo, a oczy… oh, te oczy. Pełne są grozy i tajemnicy, co utrudnia odwrócenie wzroku.

Jedno szczególnie niepokojące zdjęcie, które krąży w mediach społecznościowych, to zdjęcie Mileeny, której oczy są wypełnione niewyobrażalnymi koszmarami. Jednak jej usta i zęby wciąż zachowują przerażający wygląd, choć celowy, a nie wynik słabej grafiki.

Niestety, problemy dotyczą nie tylko wizualnej strony gry na Nintendo Switch. Niektórzy gracze napotkali problemy wydajności, w tym przypadkowe powroty do ery 3D i czarny ekran podczas niektórych Fatality. Jest to nieco frustrujące, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że wersja na Nintendo Switch jest graficznie gorsza w porównaniu do innych platform.

Gracze na PC również napotkali pewne problemy wydajnościowe, chociaż nie w takim stopniu jak wersja na Nintendo Switch. Przycięcia podczas trybu fabularnego to powszechny problem, nad którym twórcy z NetherRealm pracują, aby znaleźć trwałe rozwiązanie.

Mimo tych niedociągnięć, imponujące jest to, że Mortal Kombat 1 działa na stosunkowo słabszej konsoli Nintendo Switch. Jednak dokonano pewnych ustępstw, co dało w rezultacie wersję, której można opisać jako paliwo dla koszmarów. Miejmy nadzieję, że twórcy będą w stanie poradzić sobie z tymi problemami i zapewnić ulepszoną rozgrywkę dla posiadaczy Nintendo Switch.

Źródła:
– Oryginalny artykuł: [Nazwa artykułu źródłowego]
– Zdjęcie: @PolyDepression przez Twitter, ElAnalistaDeBits przez YouTube