Ghostface może pojawić się w drugim pakiecie DLC Mortal Kombat 1

Ghostface może pojawić się w drugim pakiecie DLC Mortal Kombat 1

Ostatnio wyciekły nieoficjalne wersje dialogów, które wskazują na możliwość pojawienia się postaci Ghostface, kultowego złoczyńcy z serii filmów Scream, w drugim pakiecie DLC Kombat Pack 2 do gry Mortal Kombat 1. Choć NetherRealm Studios i WB Games już ogłosili, że do pierwszego pakietu DLC dołączą sześć postaci, fani spekulują o potencjalnych dodatkach w drugim pakiecie.

Dane, które zostały odkryte, pochodzą od użytkownika Twittera o pseudonimie Ghostface_4_MK1. Niekompletne linie dialogowe, które odnaleziono, wydają się odnosić do dodania Ghostface’a do listy postaci w MK1. Linie te zostały udostępnione przez Interloko i zawierają odniesienia do charakterystycznego maski i noża Ghostface’a oraz cytatu Omni-Mana mówiącego: „Jebane filmy. Nic nie przebija dobrej książki”. Ten cytat silnie nawiązuje do obsesji Ghostface’a na punkcie filmów grozy, będącej głównym motywem w serii Scream.

Mimo że te wycieki powinny być traktowane z rezerwą, wywołały one entuzjazm wśród fanów Mortal Kombat. Oprócz już ogłoszonych postaci, takich jak Ermac, Quan Chi i Takeda, plotki sugerują, że dołączą również postacie takie jak Deathstroke, Doom Slayer i Harley Quinn w Kombat Pack 2.

Warto zauważyć, że NetherRealm jeszcze nie potwierdził żadnych planów dotyczących DLC poza Kombat Packiem 1. Jednak jeśli wycieki okażą się prawdziwe, wsparcie dla Mortal Kombat 1 po premierze może stać się jeszcze bardziej ekscytujące dla graczy.

Premiera Mortal Kombat 1 zaplanowana jest na 19 września na Nintendo Switch, PC, PS5 i Xbox Series X|S. Fani z niecierpliwością oczekują kolejnych informacji na temat DLC oraz potencjalnych dodatkowych postaci w przyszłości.