Call of Duty: Nowości dotyczące trybu Zombie w Modern Warfare 3

Call of Duty: Nowości dotyczące trybu Zombie w Modern Warfare 3

Fani serii Call of Duty z niecierpliwością oczekują premiery Modern Warfare 3 w listopadzie, która będzie trzecią grą w ramach serii Modern Warfare. Oprócz pasjonującej fabuły dla jednego gracza, seria COD jest również znana ze swoich popularnych trybów multiplayer, a jeden z najbardziej oczekiwanych trybów powraca – tryb Zombie.

Tryb Zombie zostanie wprowadzony po raz pierwszy w obszernej serii Modern Warfare. Deweloperzy wprowadzili kilka zmian do tego trybu i skupili się na rozwinięciu opowieści. Jednym z nowych dodatków jest wprowadzenie grupy najemnej o nazwie Terminus Outcome, która wydaje się mieć rolę w wywołaniu epidemii zombie.

W cinematic trailerze grupa Terminus Outcome jest pokazana podczas kradzieży czegoś, co nazywane jest Aetherium, a mają zamiar użyć go do stworzenia broni. Jednak zostają zaatakowani przez policję i wydaje się, że zostali przytłoczeni. W desperackiej próbie ucieczki jeden z najemników rzuca fiolką z Aetherium, która pęka, uwalniając ciemną chmurę i powodując, że już upadli wojownicy powstają jako zombie.

Dzięki wprowadzeniu Terminus Outcome i skupieniu na narracji, jest jasne, że gracze już mieli do czynienia z tą grupą w uniwersum Call of Duty. Jednak szczegóły ich zaangażowania i zakresu ich wpływu nie zostały jeszcze w pełni ujawnione.

Tryb Zombie odgrywał istotną rolę w grach Call of Duty opracowanych przez Treyarch, ale jest to pierwszy raz, kiedy zostanie on uwzględniony w serii Modern Warfare. Treyarch został przyjęty do współtworzenia nowego doświadczenia związanego z trybem Zombie dla Modern Warfare 3, kontynuując swoją tradycję dostarczania ekscytującej i intensywnej rozgrywki.

W oczekiwaniu na premierę Modern Warfare 3 fani mogą spodziewać się nowego podejścia do trybu Zombie dzięki wprowadzeniu Terminus Outcome.