Wyciekły dokumenty ukazujące plany gier od Bethesda

Wyciekły dokumenty ukazujące plany gier od Bethesda

W wyniku niedawnego wycieku podczas trwającego sporu sądowego między Microsoftem a Federalną Komisją Handlu (FTC), dokumenty sądowe ujawniły kilka niezapowiedzianych gier od firmy Bethesda, filii ZeniMax Media. Wyciekłe dokumenty były częścią przejęcia ZeniMax Media przez Microsoft i zawierały plany nadchodzących gier od Bethesdy.

Jednym z najbardziej ekscytujących ujawnień jest nowa gra Doom o nazwie Doom Year Zero, która miała premierę w bieżącym roku finansowym. W planach znalazł się również Dishonored 3, trzecia odsłona popularnej serii gier osadzonych w świecie immersive sim. Fani tej marki będą zadowoleni, że pracuje się również nad kontynuacją Ghostwire: Tokyo.

Oprócz już wydanych gier, takich jak Starfield, Redfall, Ghostwire: Tokyo i Deathloop, w planach znajdują się również gry, które jeszcze nie zostały ogłoszone. Należą do nich Project Hibiki, Project Kestrel i Project Platinum, które otoczone są tajemnicą. W dokumencie pojawia się również wzmianka o „grze na licencjonowaną markę”, która ma być wydana w następnym roku finansowym.

W planach Bethesdy znajdują się również remastery starszych tytułów, takich jak Fallout 3 i Oblivion. Te zmodernizowane wersje prawdopodobnie pozwolą pokoleniu nowych graczy zasmakować tych uwielbianych klasyków.

Należy jednak pamiętać, że plany mogą ulegać zmianom. Sam plan wyjawia, że premiera Starfield została opóźniona o dwa lata, a The Elder Scrolls VI nie powinien być oczekiwany przed 2026 rokiem. Ponadto, niektóre gry wspomniane w dokumencie mogły zostać anulowane od czasu jego ujawnienia w lipcu 2020 roku.

Mimo to, wyciekłe plany dają ekscytujący wgląd w przyszłość Bethesdy i gier, które możemy się spodziewać w nadchodzących latach. Fani mogą oczekiwać nowych części popularnych serii, takich jak Doom i Dishonored, oraz tajemniczych projektów, które dopiero zostaną ujawnione.