• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Gotów się na doskonałe oszczędności na konsolach i akcesoriach Xbox w Black Friday i Cyber Week!

  ByMarta Bryła

  lis 20, 2023
  Gotów się na doskonałe oszczędności na konsolach i akcesoriach Xbox w Black Friday i Cyber Week!

  Black Friday i Cyber Week to czas, na który nie możemy się nie przygotować. Microsoft właśnie ogłosił swoją długo oczekiwaną ofertę, a jest w niej coś dla każdego. Gwiazdą pokazu jest Xbox Series X, który jest teraz dostępny w niesamowitej cenie obniżonej o £100 na oficjalnym sklepie Microsoft. To oznacza, że możesz zdobyć tę potężną konsolę za jedyne £379.99 zamiast pierwotnych £479.99. Jeśli szukasz jeszcze większej wartości, jest także zestaw Xbox Series X wraz z Forzą Horizon 5 lub Diablo 4, dostępny za jedyne £389.99.

  Nie zapomnij jednak sprawdzić konkurencji. Amazon obecnie wymienia Xbox Series X w nieco niższej cenie – £359.99. A jeśli jesteś otwarty na model odnowiony, oficjalny sklep Microsoft ma go dostępnego za nieprawdopodobne £329.99!

  Jeśli wolisz bardziej kompaktową opcję, całkowicie nowa, czarna wersja Xbox Series S o pojemności 1TB kosztuje £299.99, podczas gdy nowy Xbox Series S znajdziesz już za jedyne £209.99. Chociaż mogą istnieć tańsze oferty gdzie indziej, te ceny zdecydowanie warto wziąć pod uwagę.

  Jeśli chodzi o akcesoria, są ekscytujące zniżki na różne kontrolery, w tym Elite 2, oraz atrakcyjne edycje specjalne jak Remix, Sunkissed Vibes i Mineral Camo. Warto zwrócić uwagę na dostępność oficjalnego akumulatora do kontrolera, co jest rzadkim znaleziskiem.

  Co więcej, Microsoft oferuje bezpłatne grawerowanie na kontrolerze Elite 2 za pomocą Xbox Design Lab. Ta unikalna opcja personalizacji jest dostępna od 23 listopada do 30 listopada i jest ekskluzywna dla Microsoftu.

  Gracze będą również zachwyceni atrakcyjnymi zniżkami na wiele popularnych tytułów. Od Age of Empires IV po Forza Horizon 5, Halo Infinite, Minecraft Dungeons, Minecraft Legends i Sea of Thieves, Microsoft oferuje zniżki do 50%. Dodatkowo, bardzo ceniony Microsoft Flight Simulator jest dostępny z 40% zniżką.

  Na koniec, Microsoft przedłuża swoje zniżki z okazji Black Friday na laptopy Surface. Oferty te obejmują 10% do 20% rabatu, który może różnić się w zależności od modelu i są dostępne tylko w wybranych sklepach.

  Przygotuj się na gamingową ucztę w tym Black Friday i Cyber Week, gdy Microsoft oferuje nieodparty urok zniżek na konsolach Xbox, akcesoriach i nie tylko. Powodzenia przy grach i oszczędnościach!