Niespodziewane przecieki dotyczące wydania gier od Bethesdy na konsolę Xbox

Niespodziewane przecieki dotyczące wydania gier od Bethesdy na konsolę Xbox

Niedawno przeciekły informacje na temat kalendarza wydawniczego gier na konsolę Xbox od lipca 2020 roku, co pozwoliło spojrzeć na wiele niezapowiedzianych tytułów od Bethesdy. Wśród tych przecieków znalazły się zaskakujące wpisy, takie jak remastery gier Fallout 3 i Oblivion, nowa gra DOOM Year Zero, oraz dodatki do serii Dishonored i Ghostwire: Tokyo.

Warto jednak zauważyć, że ten przeciekowany harmonogram powstał przed przejęciem Bethesdy przez Microsoft. Dlatego jest bardzo prawdopodobne, że doszło do zmian w danych wydawniczych, dodania nowych pozycji na listę, a także potencjalnych odwołań. Mimo to, przeciek ten wciąż budzi emocje wśród fanów.

Szczególnym zainteresowaniem cieszy się wspomnienie o remasterze gry Oblivion. Miłośnicy serii Elder Scrolls z pewnością chcieliby mieć okazję powrócić do tej klasycznej gry z nowymi ulepszeniami. Jednak przeciek ten trochę osłabia radość z oczekiwania na niespodziewane zapowiedzi, ponieważ teraz te niezapowiedziane gry stały się publiczną wiedzą.

Przeciek ten niewątpliwie wyrządził duże szkody Bethesdzie, ponieważ element zaskoczenia został naruszony. Pozostaje zobaczyć, jak Bethesda i Xbox odpowiedzą na ten przeciek i czy w najbliższych tygodniach nastąpią jakieś oficjalne komunikaty.

Jakie są Wasze przemyślenia na temat tego przecieku? Czy jesteście podekscytowani potencjalnymi premierami, o których wspomniano w przecieku? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej.