Sprzedaż kończy się: Definitywna Edycja Marvel’s Avengers dostępna z ogromną zniżką

Sprzedaż kończy się: Definitywna Edycja Marvel’s Avengers dostępna z ogromną zniżką

Crystal Dynamics niedawno ogłosiło, że wsparcie dla Marvel’s Avengers zakończy się 30 września. Oznacza to również, że gra nie będzie już dostępna do zakupu w sklepach internetowych. Jednak jest też dobra wiadomość dla tych, którzy jeszcze nie grali w tę grę. Definitywna Edycja Marvel’s Avengers jest obecnie dostępna na Steamie ze zniżką aż 90%, co obniża cenę do przystępnych 3 funtów.

Mimo że gra spotkała się z mieszanych recenzji i zostanie zdjęta z listy ze względu na słabe przyjęcie, ta wyprzedaż daje świetną okazję, by doświadczyć gry po niesamowicie niskiej cenie. Wyprzedaż nie jest ograniczona do Steam, ponieważ PlayStation Store również oferuje zniżkę 90%, choć cena bazowa wynosi nieco więcej, czyli 4,50 funta. Niestety, gra nie jest obecnie przeceniona na Xboxie.

Pomimo wyzwań związanych z Marvel’s Avengers, Crystal Dynamics nadal ma się dobrze. Firma niedawno ogłosiła swoje powroty do serii Tomb Raider. Amazon Games będzie publikował kolejną część serii Tomb Raider, i pojawiły się informacje, że Amazon Games nabyły prawa do tej serii.

Nie przegap okazji, by zdobyć Marvel’s Avengers po niezwykłej cenie, zanim zostanie zdjęta z listy. To świetna możliwość, by odkryć świat superbohaterów i zanurzyć się w pełnej akcji rozgrywce, którą gra oferuje.