Mario Kart 8 Deluxe otrzymuje wydanie na fizycznym nośniku z DLC

Mario Kart 8 Deluxe otrzymuje wydanie na fizycznym nośniku z DLC

Mario Kart 8 Deluxe, popularna gra dostępna na konsolę Nintendo Switch od ostatnich 6 lat, otrzymuje wiele dodatkowych aktualizacji z zawartością do pobrania (DLC) od Nintendo. Do tej pory wydano 5 fal DLC, a szósta i ostatnia ma zostać wydana podczas nadchodzącego sezonu świątecznego. Niestety te fale DLC nie były dołączone do fizycznego nośnika gry.

W ekscytującym wydarzeniu Amazon Japan ogłosił wydanie Mario Kart 8 Deluxe na fizycznym nośniku, który zawiera pierwsze 5 fal DLC. To oznacza, że gracze nie muszą już pobierać dodatkowej zawartości oddzielnie. Niestety szósta fala DLC nie jest zawarta na fizycznym nośniku i wymaga cyfrowego kodu do pobrania.

Dodanie treści DLC na fizycznym nośniku umożliwia graczom wygodę i eliminuje konieczność łączności internetowej do pobrania dodatkowej treści. Zapewnia to także graczom, którzy preferują fizyczne kopie gier, pełne doświadczenie z Mario Kart 8 Deluxe.

Mimo że ta wiadomość dotyczy konkretnie Amazon Japan, prawdopodobne jest, że inne regiony też zaczną oferować wydanie na fizycznym nośniku wraz z DLC. Ten ruch ze strony Nintendo pokazuje ich zobowiązanie do zapewniania graczom kompleksowego doświadczenia w grach.

Podsumowując, gracze mogą teraz cieszyć się Mario Kart 8 Deluxe z pierwszymi 5 falami DLC dołączonymi na fizycznym nośniku. To zwiększa dostępność i wygodę dla tych, którzy preferują fizyczne kopie i eliminuje potrzebę pobierania oddzielnych plików. Przygotuj się do ścigania z pełnym doświadczeniem Mario Kart 8 Deluxe!