• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Liga Legend, sezon 14 przynosi rewolucyjne zmiany

  ByAdrian Przechewka

  lis 21, 2023
  Liga Legend, sezon 14 przynosi rewolucyjne zmiany

  Liga Legend, popularna gra komputerowa opracowana przez Riot Games, czeka na znaczne zmiany wraz z końcem sezonu 13, a początek sezonu 14 jest już tuż za rogiem. W celu stworzenia bardziej dynamicznego i wciągającego systemu matchmakingu rankingowego, tradycyjny przedsezon został zlikwidowany. Spowodowało to istotne zmiany w harmonogramie ustalonym przez Riot Games, ale nie martwcie się, jesteśmy tutaj, aby poinformować was o kluczowych datach, które musicie znać.

  Riot Games dało graczom dużo czasu na przygotowanie, podając wszystkie ważne daty dotyczące nadchodzącego cyklu gry. Sezon 13 zakończy się 3 stycznia 2024 roku o 1:30 rano czasu hiszpańskiego. Możecie zweryfikować tę informację w kliencie Ligi Legend w zakładce „Ranked” w swoim profilu, gdzie jest wyświetlany dokładny odliczanie do zakończenia sezonu. Oznacza to, że gracze będą mieli dodatkowy czas na osiągnięcie swoich sezonowych celów.

  Choć już nie jest to oficjalnie nazwane przedsezonem, wciąż będzie krótka przerwa na zakończenie sezonu. Matchmaking rankingowy zostanie wyłączony lub nagrody zostaną wyłączone na około pięć dni przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu 14, które przewidziane jest na 9 stycznia 2024 roku. W tym czasie zmiany na nowy sezon zostaną wprowadzone na serwerze na żywo, a matchmaking rankingowy zostanie otwarty. Ponadto, w tym czasie możliwe jest, że Riot Games przeprowadzi wielkie otwarcie ceremonii sezonu 14.

  Teraz, gdy omówiliśmy ważne daty, zagłębmy się w ekscytujące zmiany, jakie czekają na sezon 14 Ligi Legend. Jedną z najważniejszych modyfikacji jest przemodelowanie systemu rankingowego. Zamiast jednego splitu lub dwóch splitów, jak w poprzednich latach, sezon 14 zostanie podzielony na trzy splity, z których każdy potrwa cztery miesiące. Na koniec każdego splitu gracze zdobędą unikalne nagrody, a ich rangi zostaną zresetowane.

  Pod względem rozgrywki i aktualizacji, sezon 14 przyniesie częstsze łatki w początkowych dniach. Z eliminacją przedsezonu mogą wystąpić trudności, które będą wymagały poprawek i dostosowań, aby zapewnić płynne doświadczenie dla graczy.

  Jest oczywiste, że sezon 14 oznacza znaczący punkt zwrotny dla Ligi Legend. Z przemodelowanym systemem rankingowym i zmianami w rozgrywce, ten sezon zapowiada się jako jeden z najbardziej transformacyjnych w piętnastoletniej historii gry.

  Ważne pytania dotyczące sezonów League of Legends:
  Q: Kiedy kończy się sezon 13 w League of Legends?
  A: Sezon 13 zakończy się 3 stycznia 2024 roku o 1:30 rano czasu hiszpańskiego.

  Q: Kiedy rozpoczyna się sezon 14 w League of Legends?
  A: Sezon 14 oficjalnie rozpoczyna się 9 stycznia 2024 roku.

  Q: Jakie zmiany zachodzą w sezonie 14?
  A: Sezon 14 będzie zawierał przemodelowany system rankingowy z trzema splitami, częstsze łatki oraz dostosowania mające na celu zapewnienie płynności rozgrywki.

  Q: Czy będzie przerwa między sezonem 13 a sezonem 14?
  A: Tak, przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu 14 przewidziana jest krótka przerwa trwająca około pięciu dni.

  Q: Czy zmiany na sezon 14 będą wprowadzone w trakcie przerwy?
  A: Tak, zmiany na sezon 14 zostaną wprowadzone na żywo podczas przerwy.