Nowe akcesoria do gier od Logitech

Nowe akcesoria do gier od Logitech

Logitech poszerza gamę swoich akcesoriów do gier o mikrofony Yeti Orb i Yeti GX oraz oświetlenie klawiatury Litra Beam LX. Nowe akcesoria są specjalnie zaprojektowane dla graczy i dostępne do zamówienia w przedsprzedaży na stronie internetowej Logitech.

Mikrofon Yeti Orb, w cenie 59,99 dolarów, wyposażony jest w złącze USB-C i częstotliwość próbkowania 48 kHz. Ma kulisty kształt, mały uchwyt statywu i podwójny wzór kierunkowy kardioidy. Dodatkowo, Yeti Orb zawiera małe logo z regulowanym RGB, które można dostosować za pomocą pakietu oprogramowania Logitech.

Z kolei mikrofon Yeti GX, w cenie 149,99 dolarów, oferuje wyższą częstotliwość próbkowania 96 kHz dzięki złączu USB-C. Jest on mniej więcej 2/3 rozmiaru flagowego mikrofonu Yeti X i ma oświetlenie RGB z tyłu. Jednak w przeciwieństwie do Yeti X, GX ma ograniczony wzór kierunkowy superkardioidy.

Oprócz mikrofonów, Logitech wprowadza oświetlenie klawiatury Litra Beam LX, w cenie 149,99 dolarów. Oferuje ono oświetlenie akcentowe RGB oraz regulowany odcień światła białego dzięki wyjątkowemu, dwustronnemu projektowi. LX można kontrolować za pomocą wbudowanych przycisków lub zsynchronizować z innym oświetleniem Logitech za pomocą pakietu oprogramowania Logitech.

Te nowe akcesoria Logitech są wyposażone w próbną subskrypcję aplikacji Streamlabs Ultra, która umożliwia dostęp do różnych aplikacji i zasobów do nagrywania, edytowania i przesyłania strumieni. Dodatkowo, mikrofony Yeti Orb i GX są kompatybilne ze standardem Blue Voice! w oprogramowaniu Logitech, co pozwala użytkownikom precyzyjnie dostosować lub dodać efekty do swoich nagrań.

Dzięki tym nowym dodatkom do katalogu akcesoriów do gier Logitech, gracze mogą ulepszyć swoje doświadczenia z nagrywaniem i nagrywaniem dźwięku dzięki poprawionemu sprzętowi i estetyce dostosowanej do ich potrzeb.