Lies of P pojawiło się na Xbox Game Pass i PC Game Pass dzień wcześniej niż oczekiwano

Lies of P pojawiło się na Xbox Game Pass i PC Game Pass dzień wcześniej niż oczekiwano

Bardzo oczekiwana gra, Lies of P, pojawiła się na Xbox Game Pass i PC Game Pass dzień wcześniej niż oczekiwano. Gra, stworzona przez Neowiz, oferuje unikalne spojrzenie na historię Pinokia, osadzone w mrocznym i eleganckim świecie ery Belle Epoque.

W grze Lies of P, gracze wcielają się w rolę Pinokia, który niedawno obudził się w zakażonym mieście Krat. Miasto jest pełne nieprawdopodobnych potworów i niegodziwych postaci, a gracz musi poruszać się po tym zdradzieckim świecie i odkrywać sekrety skrywane przez elitę miasta.

Krytycy chwalą Lies of P za wciągający gameplay i fascynującą fabułę. Dzięki dołączeniu gry do biblioteki Xbox Game Pass, abonenci mogą teraz sami doświadczyć emocji tej przygody w stylu soulslike.

Dodatkowo, Microsoft ogłosił, że wkrótce osiem gier opuści Game Pass, w tym popularne tytuły takie jak Outriders i Weird West. Dlatego gracze są zachęcani do skorzystania z okazji i zagrania w te gry, zanim zostaną usunięte z usługi.

Dzięki dodaniu Lies of P oraz nadchodzącym odejściom, Xbox Game Pass nadal oferuje różnorodną i stale zmieniającą się bibliotekę gier dla swoich abonentów. Niezależnie od tego, czy chodzi o odkrywanie ciemnych tajemnic Krat, czy podejmowanie innych ekscytujących przygód, na Xbox Game Pass znajdzie się coś dla każdego rodzaju gracza.

Definicje:
– Soulslike: gatunek gier, który czerpie inspirację z wymagającej mechaniki rozgrywki i mrocznej atmosfery serii Souls.
– Era Belle Epoque: okres w historii Europy, charakteryzujący się rozwojem artystycznym i kulturalnym, trwający od końca XIX wieku do początku XX wieku.