Lies of P: Nowa gra dostępna na platformie Game Pass

Lies of P: Nowa gra dostępna na platformie Game Pass

Z wielką radością informujemy, że długo wyczekiwana gra Lies of P właśnie zadebiutowała na scenie gier. Gra, wyprodukowana przez Neowiz, to unikalna przygoda typu Soulslike z elementami steampunku, zainspirowana klasyczną opowieścią o Pinokiu. Teraz członkowie Game Pass mogą pobrać i zagrać w tę ekscytującą grę.

Choć oficjalna data premiery Lies of P miała nastąpić dzisiaj w Australii, użytkownicy Game Pass zostali miło zaskoczeni. Aaron Greenberg, przedstawiciel Xboxa, ogłosił niespodziewaną wcześniejszą dostępność gry w mediach społecznościowych, co bardzo ucieszyło fanów.

Umieszczenie Lies of P na platformie Game Pass od samego początku to fantastyczna okazja dla tych, którzy są ciekawi gatunku Soulslike, ale wciąż nieśmiali, aby całkowicie się w niego zagłębić. Gra została już bardzo wysoko oceniona, nasza recenzja przyznała jej imponującą ocenę 8/10. Według recenzenta: „Lies of P początkowo wymaga nieco czasu, aby ustalić tempo, ale gdy to się stanie, dostarcza absolutną przyjemność podczas grania. Podobnie jak gry takie jak Bloodborne, utrzymuje trudny charakter, ale wprowadza subtelne ulepszenia, które sprawiają, że jest to nieco bardziej dostępne doświadczenie”.

Aby rzucić światło na proces twórczy Lies of P i wybór świata Pinokia jako miejsca akcji, Neowiz hojnie podzieliło się swoimi spostrzeżeniami. Jeśli jesteś zainteresowany, nasze wywiad z Neowiz możesz znaleźć na naszej stronie internetowej.

Jeśli nie możesz się doczekać, aby zanurzyć się w świecie Lies of P, możesz łatwo zainstalować grę za pomocą Xbox Game Pass. Ponadto, gra jest dostępna do zakupu na platformach Xbox, PC i PlayStation. Aby znaleźć najlepszą ofertę na Lies of P, koniecznie sprawdź nasz specjalny Przewodnik po Okazjach.

Nie przegap tej ekscytującej nowej przygody w świecie Lies of P. Poznaj steampunkowy świat pełen kłamstw i odkryj prawdę ukrytą w tych kłamstwach!