Lies Of P debiutuje w Xbox Game Pass

Lies Of P debiutuje w Xbox Game Pass

Grę, na którą wielu czekało, o nazwie Lies Of P, oficjalnie można już zagrać na Xbox Game Pass, co wywołało ogromne emocje u subskrybentów. Aaron Greenberg, wiceprezes ds. marketingu gier w Xbox, zaskakująco ogłosił tę wiadomość, opatrując ją zdjęciem gry. Fani mogą teraz wyruszyć w niepowtarzalną przygodę jako Pinokio, wykorzystując swoją specjalną zdolność do wprowadzania w błąd, by przejść przez niebezpieczne miasto w poszukiwaniu swojego twórcy, Geppetta.

Lies Of P zadebiutowało najpierw na Xboxie i Steamie, a wersja na PlayStation 5 ma pojawić się później. Ta dodatkowa gra w bibliotece Xbox Game Pass dołącza do niedawnych wydań, takich jak Sea Of Stars, Starfield i Solar Ash, które były dostępne od pierwszego dnia. Wraz z pojawianiem się nowych tytułów w usłudze, gracze muszą pożegnać dziewięć innych gier, które odeszły 15 września, w tym popularne tytuły takie jak Metal: Hellsinger i Civilization 6.

Mroczna fabuła gry, inspirowana historią Pinokia, zapewnia graczom niepowtarzalne i wciągające doświadczenie rozgrywki. Wyzwania, które czekają Pinokia w mieście Krat, są zdradzieckie, dlatego jego umiejętność snucia kłamstw staje się kluczowym umiejętnością przetrwania.

Podczas gdy fani gorączkowo pobierają i grają w Lies Of P na Xbox Game Pass, ten długo oczekiwany tytuł wzbogaca już rozległą bibliotekę gier dostępnych dla subskrybentów. Dzięki swojej unikalnej fabule i mechanice rozgrywki, Lies Of P z pewnością zainteresuje graczy i zapewni godziny rozrywki.