• pt.. gru 1st, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Patch 13.23 Przywołuje Świeże Zmiany w League of Legends

  ByMarta Bryła

  lis 20, 2023
  Patch 13.23 Przywołuje Świeże Zmiany w League of Legends

  Wydanie długo wyczekiwanego patcha 13.23 przynosi wspaniałe zmiany dla graczy League of Legends. Oprócz wielu ulepszeń i wzmacnień, aktualizacja wprowadza również kilka zauważalnych osłabień dla wybranych bohaterów. Dodatkowo, wprowadzone zostały również modyfikacje mechaniki wież, które na pewno wpłyną na całokształt rozgrywki.

  Zacznijmy od wzmacnień. Janna, bohaterka wsparcia, otrzymuje ulepszenia swojej pasywnej zdolności, która teraz zadaje 30% obrażeń bazujących na prędkości ruchu. Cooldown jej zdolności W został skrócony do 8-6 sekund, a jej ultimatum, R, ma teraz krótszy cooldown wynoszący 130-100 sekundy.

  Riven, znana ze swojej zręczności, otrzymuje wzmacnienie swojej zdolności Q, która teraz zadaje dodatkowe obrażenia bazujące na siły ataku (AD). Bonusowy AD z jej ultimatum również został zwiększony z 20% do 25%. Skalowanie AD Trundle również zostało wzmocnione z 3 do 4, a koszt many jego zdolności Q został obniżony do 20.

  Vel’Koz, mag z Pustki, otrzymuje wzmacnienie swojej pasywnej zdolności, która zadaje większe obrażenia bazujące na sile umiejętności (AP). Ostateczna umiejętność Dravena, R, wróci teraz do niego, jeśli umrze, zanim trafi w cel.

  Jednak nie wszyscy bohaterowie otrzymują wzmacnienia. K’Sante, bohater o dużym zainteresowaniu, doświadcza kilku osłabień. Koszt many i bazowe obrażenia jego zdolności Q zostały dostosowane, podczas gdy jego umiejętność tarczy, E, została osłabiona. Skalowanie pasywnej zdolności oraz bonusowe AD z jego ultimatum również zostały zmniejszone.

  Briar, znany z wytrzymałości, ma teraz nieco mniejsze wartości bazowego zdrowia i obrażeń swojej zdolności W, co sprawia, że jest bardziej zrównoważonym wyborem. Umiejętności pasywne i E2 Naafiri zostały zmodyfikowane w celu zmniejszenia zadawanych obrażeń. Jarvan IV i Ziggs przeszli również drobne modyfikacje swoich zdolności Q i cooldownów.

  Oprócz zmian w bohaterach, patch 13.23 wprowadza również dostosowania mechaniki wież. Nagrody w postaci złota za zniszczenie niektórych wież zostały zmodyfikowane. Wieża środkowa wewnętrzna teraz daje 425 lokalnego złota i 25 globalnego złota, podczas gdy wieże wewnętrzne na zewnętrznych trasach dostarczają 675 lokalnego złota i 25 globalnego złota. Wieże, które hamują postęp gry, oferują teraz 375 złota lokalnego i 25 złota globalnego.

  Dzięki tym zmianom, gracze League of Legends z pewnością doświadczą świeżych i ekscytujących dynamicznych rozgrywek. Więc dołącz do rozmowy i daj nam znać, co myślisz o najnowszym patchu.