• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Krafton zapowiada emocjonujące projekty: Poznaj szczegóły

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Krafton zapowiada emocjonujące projekty: Poznaj szczegóły

  Krafton, twórcy popularnej gry PUBG, niedawno ogłosili swoje nadchodzące projekty, dając graczom wiele powodów do radości w nadchodzących latach. Jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów jest Projekt Black Budget, gra strzelanka, której premiera zaplanowana jest na 2024 rok. Mimo że szczegóły na temat tej gry są jeszcze skąpe, opisuje się ją jako PvPvE hardcore looter shooter, obiecujący intensywną rozgrywkę i unikalne doświadczenie dla graczy.

  Krafton, słynący z dostarczania wysokiej jakości tytułów, wywołuje wysokie oczekiwania wobec tego projektu. Jednak zamiast cytować słowa dewelopera, opiszmy jednym zdaniem, że Projekt Black Budget przyniesie niezapomnianą rozgrywkę, która połączy rywalizację między graczami, walkę z przeciwnikami kontrolowanymi przez komputer oraz ekscytujące poszukiwanie cennych przedmiotów.

  Innym interesującym dodatkiem do portfolio Kraftonu jest Projekt inZOI, realistyczna gra symulacyjna, która wzbudza wielkie zainteresowanie w społeczności graczy. Wielu widzi w niej potencjalnego konkurenta dla popularnych tytułów, takich jak The Sims, oferując prawdziwie immersywne doświadczenie. Mimo że nie potwierdzono jeszcze konkretnych platform, fani nie mogą doczekać się więcej informacji na temat tego fascynującego projektu.

  Patrząc jeszcze dalej w przyszłość, Krafton planuje wydanie nowej gry Subnautica w 2025 roku. Oryginalna Subnautica to gra o przetrwaniu pod wodą, oferująca zafascynowanie i atmosferyczną przygodę, dlatego oczekiwania wobec jej następcy są wysokie.

  Dodatkowo, gracze mogą oczekiwać na grę akcji i przygody z elementami sandbox o nazwie Projekt Gold Rush, którego premiera również planowana jest na 2025 rok. Z uwagi na ogromną popularność gier sandbox w ostatnich latach, będzie interesujące zobaczyć, jakie unikalne elementy Krafton wprowadzi w tym projekcie.

  W miarę jak Krafton kontynuuje prace nad tymi nadchodzącymi tytułami, oczekiwania wśród graczy tylko rosną. Z silnym dorobkiem dostarczania wysokiej jakości gier, nie dziwi fakt, że fani z niecierpliwością oczekują kolejnych wieści i aktualizacji dotyczących tych projektów. Bądźcie czujni i śledźcie przyszłe ogłoszenia Kraftonu, ponieważ firma kontynuuje rozwijanie swojego imponującego portfolio gier.

  FAQ
  1. O co chodzi w Projekcie Black Budget?
  Projekt Black Budget to nadchodząca gra strzelanka rozwijana przez Krafton. Opisuje się ją jako PvPvE hardcore looter shooter, oferujący intensywną rozgrywkę i unikalne doświadczenie. Premiera gry planowana jest na 2024 rok.

  2. Jaki jest Projekt inZOI?
  Projekt inZOI to realistyczna gra symulacyjna rozwijana przez Krafton. Wzbudza ona duże zainteresowanie w społeczności graczy i jest postrzegana jako potencjalny konkurent dla popularnych tytułów, takich jak The Sims. Gra ma na celu zapewnienie prawdziwie immersywnego doświadczenia, choć nie potwierdzono jeszcze konkretnych platform.

  3. Kiedy wydana będzie nowa gra Subnautica?
  Krafton planuje wydanie nowej gry Subnautica w 2025 roku. Oryginalna Subnautica to gra o przetrwaniu pod wodą, która znana jest z fascynującej i atmosferycznej przygody, więc fani mają wysokie oczekiwania wobec jej następcy.

  4. Czym jest Projekt Gold Rush?
  Projekt Gold Rush to gra akcji i przygody z elementami sandbox rozwijana przez Krafton. Premiera planowana jest na 2025 rok. Ze względu na ogromną popularność gier sandbox w ostatnich latach, będzie interesujące zobaczyć, jakie unikalne elementy firma wprowadzi w ramach tego projektu.

  Definicje
  PvPvE: Skrót od Player vs Player vs Environment. Oznacza to rozgrywkę, w której występuje zarówno walka gracz kontra gracz, jak i interakcja z postaciami niezależnymi lub otoczeniem gry.

  Looter Shooter: Looter shooter to rodzaj gry wideo, który łączy elementy strzelania z łupami. Gracze zazwyczaj walczą, zdobywając jednocześnie broń, zbroję i inne cenne przedmioty w trakcie rozgrywki.

  Powiązane linki
  – Oficjalna strona Krafton
  – Gry Krafton
  – Oficjalna strona gry Subnautica