KAMRUI CK10 Mini PC: Kompaktowy komputer z systemem Windows 11

KAMRUI CK10 Mini PC: Kompaktowy komputer z systemem Windows 11

KAMRUI CK10 Mini PC to kompaktowy komputer z systemem Windows 11, który oferuje imponującą wydajność i funkcje w przystępnej cenie. Wyposażony w procesor Intel 11. generacji i5-11320H, 16GB pamięci RAM oraz dysk SSD M.2 NVME o pojemności 512GB, ten mini komputer poradzi sobie z różnorodnymi zadaniami.

KAMRUI CK10 Mini PC wspiera wyświetlanie obrazu na trzech monitorach 4K, posiada wiele portów USB oraz wbudowane WiFi i Bluetooth.

Mini PC KAMRUI CK10 przewyższa oczekiwania pod względem wydajności. Procesor działa płynnie i osiąga dobre wyniki w testach, uzyskując wynik 5120 w teście Geekbench5. Konfiguracja urządzenia jest szybka i łatwa, a podłączenie go do monitora 4K odbywa się bezproblemowo. Mini PC obsługuje dwa monitory 4K za pomocą HDMI 2.0 oraz jeden monitor VGA.

16GB pamięci RAM jest wystarczające dla większości użytkowników, a opcja rozbudowy do 32GB jest dostępna dla tych, którzy potrzebują większej ilości pamięci. Dysk SSD M.2 NVME o pojemności 512GB zapewnia szybki dostęp do danych, chociaż drugi slot M.2 obsługuje tylko dyski SATA, a nie NVME.

Pod względem łączności, mini komputer KAMRUI CK10 oferuje cztery porty USB 3.0, w tym port USB typu C, oraz gniazdo mikrofonowe 3,5 mm. Połączenia Bluetooth i WiFi działają bezbłędnie, a mini PC jest również wyposażony w uchwyt VESA do łatwego montażu.

Podsumowując, mini komputer KAMRUI CK10 to niezawodna i potężna maszyna z systemem Windows 11. Choć może nie być odpowiednia do gier ze względu na brak dedykowanej karty graficznej, doskonale sprawdzi się dla przeciętnych użytkowników, którzy potrzebują kompaktowego i wydajnego komputera do codziennych zadań. Jego cena, wynosząca 369,99 USD, gwarantuje doskonałą wartość w stosunku do oferowanych funkcji i wydajności.