Nowe gry SEGA Genesis są częścią Klasycznej Kolekcji Gier Jurassic Park

Nowe gry SEGA Genesis są częścią Klasycznej Kolekcji Gier Jurassic Park

Limited Run Games ogłosiło, że gry SEGA Genesis będą teraz częścią Klasycznej Kolekcji Gier Jurassic Park. W tej kolekcji znajdują się już Jurassic Park i Jurassic Park Part 2: The Chaos Continues z NES, Game Boy i SNES.

Dodanie Jurassic Park i Jurassic Park: Rampage Edition, które pierwotnie zostały wydane na Genesis, wprowadza nowe funkcje do gier. Gracze teraz mogą korzystać z zapisów stanu gry, map w grze i poprawek związanych z jakością życia, które poprawiają doświadczenie z grania.

W tych klasycznych tytułach gracze mogą eksplorować Isla Nublar, gdzie odtworzą emocje i dreszcz ikonicznego franczyzy Jurassic Park. Mogą wybrać, czy chcą grać jako dr Alan Grant, czy nawet jako Velociraptor w niektórych wydaniach. Celem jest zbieranie jaj, przeżywanie spotkań z niebezpieczną dziką fauną, przywrócenie zasilania w parku, zdobycie nowych broni i ostatecznie ucieczka.

Ta kolekcja daje fanom możliwość ponownego przeżycia tych ukochanych gier w jednym kompleksowym pakiecie. Dzięki dołączeniu tytułów SEGA Genesis, Klasyczna Kolekcja Gier Jurassic Park staje się jeszcze bardziej immersyjna i angażująca.

Aby uzyskać więcej informacji i aktualizacji na temat gier SEGA Genesis dla Klasycznej Kolekcji Gier Jurassic Park, proszę zapoznać się z oficjalnym ogłoszeniem od firmy Limited Run Games.