Cyberpunk 2077: Aktualizacja 2.0 zapowiada poprawę gry

Cyberpunk 2077: Aktualizacja 2.0 zapowiada poprawę gry

Wielu graczy na początku unikało gry Cyberpunk 2077 ze względu na problemy z wydajnością po premierze pod koniec 2020 roku. Gra otrzymała negatywne recenzje z powodu tych problemów. Jednak CD Projekt RED, deweloper gry, nieustannie pracował nad jej poprawą. Ciągle łatają, dostosowują i aktualizują grę, aby naprawić błędy i poprawić jej wydajność.

Obecnie Cyberpunk 2077 jest w znacznie lepszym stanie, co świadczy o ciężkiej pracy włożonej w jej poprawę. Jednak dla graczy nadszedł jeszcze lepszy czas, ponieważ 21 września planowana jest premiera dużej aktualizacji o nazwie Cyberpunk 2077 2.0. Ta aktualizacja odświeży podstawowe systemy rozgrywki, w tym drzewa umiejętności i walkę pojazdów, oraz wprowadzi inne funkcje.

Premiera tej znaczącej aktualizacji stwarza okazję do wypróbowania Cyberpunk 2077. Co więcej, nadchodzi także płatne rozszerzenie o nazwie Phantom Liberty, które rozbuduje główną fabułę i wprowadzi jeszcze więcej aktualizacji do gry. Spodziewa się, że to rozszerzenie będzie dorównywać jakością rozszerzeniu The Witcher 3: Serca z Kamienia, wysoko ocenianemu rozszerzeniu innego tytułu CD Projekt RED.

Oprócz samej gry, franczyza Cyberpunk oferuje wiele innych interesujących treści. W 2022 roku Netflix wydał Cyberpunk: Edgerunners, serial anime, który zdobył dużą uwagę i wywołał ekscytację związana z grą. Oglądanie serialu zapewnia niesamowite doświadczenie i wprowadza widzów do frakcji i postaci z gry. Ponadto, gracze mogą nawet zdobyć bezpłatne DLC oparte na serialu, aby wzmocnić ich doświadczenie w świecie Cyberpunk 2077.

Ostatecznie, jeśli zastanawiasz się, czy teraz warto zagrać w Cyberpunk 2077, odpowiedź brzmi jednoznacznie tak. Jednak zaleca się poczekać na wydanie łatki 2.0, aby zapewnić sobie jak najlepsze doświadczenie. Po więcej informacji na temat gry, możesz sięgnąć po nasz przewodnik, który dostarcza informacje na temat bezpłatności rozszerzenia Phantom Liberty dla obecnych posiadaczy Cyberpunk 2077.