• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  InvincibleMeta.AI: Rewolucyjny wszechświat wirtualny dla biznesu

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  InvincibleMeta.AI: Rewolucyjny wszechświat wirtualny dla biznesu

  InvincibleMeta.AI, pionier w dziedzinie wirtualnej rzeczywistości opartej na sztucznej inteligencji i danych, przedstawia swoją najnowszą innowację: Web 2.5, rozbudowany ekosystem metawezji, który zgodny jest z regulacjami rządowymi i wytycznymi Banku Rezerw Indii. Rozwiązanie tworzone przez InvincibleMeta.AI w ramach usługi oprogramowania jako usługi, wspierane przez interfejs programowania aplikacji backendowej, ma na celu zapewnienie firmom bezproblemowego dostępu do środowisk wirtualnych, jednocześnie działając w ramach prawnego ramienia.

  Web 2.5 oferuje unikalne podejście do metawezji, omijając złożoności i niepewności związane z integracją kryptowalut. InvincibleMeta.AI opracowało trzy specjalistyczne produkty, a mianowicie VRbank, VRRetail i VRAuto, które są dostosowane do specyficznych potrzeb sektorów bankowych, handlowych i motoryzacyjnych. Dzięki platformie Web 2.5 użytkownicy mogą uzyskać dostęp do treści za pośrednictwem komputerów stacjonarnych, aplikacji mobilnych i zestawów słuchawkowych VR, zapewniając wszechstronne wejście do metawezji i sprzyjające udoskonalonej interakcji między przedsiębiorstwami a konsumentami w wirtualnych przestrzeniach.

  Założyciel i dyrektor generalny Invincible Meta, Ajay Setia, podkreśla wyzwania związane z integracją wirtualnej rzeczywistości i kryptowalut, podkreślając znaczenie stopniowego podejścia, które szanuje regulacyjne i praktyczne aspekty. Setia wyobraża sobie przyszłość, w której metawezja stanie się dostępnym i bezproblemowym cyfrowym krajobrazem dla wszystkich, opowiadając się za stopniowym przejściem, które zapewnia harmonię w tej nowej erze.

  Podczas gdy firmy dążą do ugruntowania swojej obecności w metawezji, wciąż istnieją niepewności dotyczące skutecznego wykorzystania tej nowej technologii. InvincibleMeta.AI rozwiązuje te problemy poprzez swoją platformę B2B2C, która nie tylko jest zgodna z potrzebami biznesowymi, ale także generuje ruch konsumencki poprzez strategiczne inicjatywy marketingowe B2C. Współprace z influencerami i liderami opinii, w połączeniu z ukierunkowanymi kampaniami public relations, stanowią kluczową część ekosystemu Invincible Meta, tworząc wzajemnie korzystne środowisko dla firm i konsumentów.

  Dzięki wprowadzeniu Web 2.5, InvincibleMeta.AI umacnia swoją pozycję jako lider umożliwiający firmom bezpieczne i łatwe przyjęcie metawezji. Poprzez rozwijanie innowacji i dostosowywanie się do wymagań regulacyjnych, InvincibleMeta.AI toruje drogę do harmonijnego rozwoju w wirtualnej rzeczywistości, w której firmy mogą prosperować, a konsumenci mogą zanurzyć się w nowych i ekscytujących doświadczeniach.