• sob.. gru 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Zdobądź świetną ofertę na gry dzięki Humble Choice

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  Zdobądź świetną ofertę na gry dzięki Humble Choice

  Szukasz promocji na gry komputerowe, które wykraczają poza szaleństwo Black Friday? Nie musisz szukać dalej, ponieważ Humble Choice ma w ofercie wszystko, czego potrzebujesz. Ta usługa abonamentowa dla graczy na PC oferuje wyjątkową wartość przez cały rok. A najlepsza część? Zyskujesz prawo do trwałego zatrzymania gier.

  W przeciwieństwie do innych popularnych usług subskrypcji, takich jak PlayStation Plus, Humble Choice pozwala zachować każdą otrzymaną grę, nawet jeśli wygaśnie Twoje członkostwo. Co miesiąc otrzymujesz od 8 do 9 starannie wyselekcjonowanych gier, co daje aż 96 gier rocznie, wszystko to za jedyne 98 dolarów. To prawdziwa gratka dla wszystkich zapalonych graczy.

  Wybór gier oferowanych w ramach Humble Choice obejmuje szeroki zakres gatunków, zaspokajając zarówno gusta miłośników dużych budżetów, jak i fanów niezależnych produkcji. Znajdziesz tam wszystko, począwszy od pełnych akcji przygód i wciągających RPG-ów, aż po zagadki wymagające zastanowienia i poruszające fabuły. Dzięki takiej różnorodności zawsze znajdziesz coś interesującego w swojej bibliotece gier.

  Ale Humble Choice to nie tylko gry. Jako roczny członek, możesz również korzystać z dodatkowych korzyści. Sklep Humble oferuje regularne zniżki do 20%, co sprawia, że jest idealnym miejscem do poszerzania swojej kolekcji gier, nie niszcząc przy tym swojego portfela. Dodatkowo, 5% opłaty za członkostwo trafia bezpośrednio na cele charytatywne, dzięki czemu uczestnictwo w grach wpływa pozytywnie na świat.

  Ta fantastyczna oferta pokrywa się z Black Friday Fest Humble, ale masz czas do 31 grudnia, aby skorzystać z tej niezwykłej okazji. Jeśli wybór gier listopadowych Cię nie przekonuje, nie martw się. Zawsze możesz zarejestrować się w grudniu i wciąż korzystać z korzyści, jakie oferuje Humble Choice przez cały rok.

  W obliczu zbliżającego się Black Friday, zwracaj uwagę na inne oferty związane z grami. Aby być na bieżąco i nie przegapić najlepszych okazji, odwiedź naszą stronę Black Friday 2023, gdzie będziemy dzielić się nieodpartymi ofertami, które uda nam się znaleźć.

  Nie czekaj dłużej – dołącz do Humble Choice i rozpocznij przygodę z grami przez cały rok, która jest zarówno wyjątkowa, jak i przystępna cenowo. Miłej zabawy!