Ogromne, urzekające Galaxy Foldable przyciągają fanów na całym świecie

Ogromne, urzekające Galaxy Foldable przyciągają fanów na całym świecie

Najnowsze składane urządzenia Samsunga, Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5, zaskakują innowacyjnymi wzorami i najnowszymi funkcjami. Te składane urządzenia oferują niezwykłe doświadczenie, w tym funkcje Flex Window i FlexCam na Galaxy Z Flip5 oraz możliwość pracy wielozadaniowej i granie na dużym ekranie na Galaxy Z Fold5. W celu zaprezentowania tych przełomowych urządzeń Samsung wypuścił serię materiałów promocyjnych.

W miastach takich jak Nowy Jork, Seul i Chengdu ogromne składane urządzenia Galaxy Z Flip5 i Galaxy Z Fold5 zostały zamontowane na bilbordach, urzekając przechodniów swoimi świetlistymi, wysokorozdzielczymi wyświetlaczami. Samsung stworzył te większe niż życie składane urządzenia, umieszczając je w charakterystycznych miejskich sceneriach za pomocą kombinacji zdjęć z rzeczywistości oraz grafiki komputerowej. Efektem jest hipnotyzujący pokaz wizualny, który podkreśla wyjątkowe cechy tych urządzeń.

Jednak promocja Galaxy Foldable przez Samsunga nie kończy się na tym. Firma organizuje również spotkania osobiste na festiwalach muzycznych i innych wydarzeniach na całym świecie. Na tych wydarzeniach uczestnicy mają okazję przetestować najnowsze urządzenia, w tym Galaxy Z Fold5, Galaxy Z Flip5, Galaxy Watch6, Galaxy Tab9 i wiele innych. Doświadczenia te obejmują warsztaty, współpracę z influencerami oraz interaktywne demonstracje, które prezentują funkcje i możliwości tych urządzeń.

Oprócz tych doświadczeń, niedawno Samsung zorganizował turniej gier komputerowych Galaxy Fold Cup. Zespoły graczy esports rywalizowały wykorzystując możliwości Galaxy Z Fold5 w grze Liga Legend: Dziki Rift od Riot Games. Turniej, który obejrzało ponad 210 000 widzów, udowodnił, jak przestronny ekran, lekka obsługa i immersyjna responsywność Galaxy Z Fold5 mogą sprawić, że granie na urządzeniu mobilnym będzie płynne i precyzyjne. Słynny profesjonalny gracz, Sang-hyeok „Faker” Lee, wyraził nawet zdumienie płynnością i precyzją tej mobilnej gry.

Galaxy Foldable Samsunga naprawdę podbiły wyobraźnię fanów na całym świecie. Dzięki swoim intrygującym wzorom, innowacyjnym funkcjom i immersyjnym doświadczeniom, te urządzenia kształtują przyszłość technologii mobilnych.