Zapisy na zamkniętą betę gry The First Descendant

Zapisy na zamkniętą betę gry The First Descendant

The First Descendant to nadchodząca gra stworzona przez Nexon, będąca pierwszoosobową strzelanką z przyszłościowymi potomkami, którzy walczą z gigantycznymi bossami w klasycznym trybie looter shooter. Każdy potomek posiada unikalne umiejętności, a wybór postaci ma znaczenie w bitwach solo lub drużynowych. Jeśli chcesz dołączyć do akcji i samodzielnie przeżyć grę, oto wszystko, co musisz wiedzieć na temat zapisów na zamkniętą betę The First Descendant, w tym daty, nagrody i wiele więcej.

Aby zapisać się na zamkniętą betę na komputerze PC, odwiedź oficjalną stronę gry na Steamie i kliknij „Poproś o dostęp”, aby automatycznie uzyskać dostęp. Po uzyskaniu dostępu będziesz mógł pobrać grę, klikając „Graj teraz”.

Alternatywnie, możesz zapisać się bezpośrednio przez Nexon lub za pośrednictwem innych dostępnych platform. Odwiedź oficjalną stronę gry i najedź kursorem na przycisk „Graj” w prawym górnym rogu. Następnie wybierz platformę, na której chcesz się zarejestrować.

Zamknięta beta gry The First Descendant rozpoczęła się we wtorek 19 września 2023 r., A potrwa do poniedziałku 25 września 2023 r. Ważne jest jednak zauważenie, że obecnie nie ma oficjalnej daty premiery gry. Bądź czujny na wszelkie ogłoszenia dotyczące przyszłych bet lub pełnej wersji gry.

Udział w zamkniętej becie wiąże się z nagrodami. Poprzez udział możesz zdobyć różne przedmioty kosmetyczne oraz nagrody za logowanie. Obejmują one emotikony, skiny dla różnych potomków, trofeum w kształcie misia i wiele więcej. Każda z tych nagród ma różne wymagania, takie jak uczestnictwo w becie czy osiągnięcie określonego poziomu.

Dodatkowo, podczas trwania zamkniętej bety dostępne są codzienne nagrody za logowanie. Nagrody obejmują różne skiny, kolory farb i punkty kalibru. Sprawdź codziennie, aby odebrać swoje nagrody.

Podsumowując, zamknięta beta gry The First Descendant daje możliwość wypróbowania tej bardzo oczekiwanej gry przed jej oficjalną premierą. Zapisz się za pośrednictwem oficjalnej strony Steam lub witryny Nexon i nie przegap okazji zdobycia ekskluzywnych nagród. Bądź na bieżąco z kolejnymi aktualizacjami dotyczącymi daty premiery The First Descendant.

Źródła:
– Strona gry The First Descendant na Steamie
– Oficjalna strona gry The First Descendant