• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Gdzie można zamówić wstępnie?

  ByKamil Dominiak

  wrz 27, 2023
  Gdzie można zamówić wstępnie?

  Można już zamawiać wstępnie Surface Laptop Go 3 do 2 października 2023 r., po czym zamówienia zostaną zamknięte. Oficjalna data premiery i wysyłki to 3 października 2023 r.

  Gdzie można zamówić wstępnie?

  Aktualnie można zamówić wstępnie Surface Laptop Go 3 na stronach Amazon, Best Buy i Microsoft Store. Inni sprzedawcy, tak jak Currys w Wielkiej Brytanii, nie oferują obecnie możliwości zamówień wstępnych, ale będą mieli urządzenie dostępne do zakupu w dniu premiery.

  Czy istnieje bonus za zamówienia wstępne?

  Jeśli kupisz sam Surface Laptop Go 3, niestety nie ma bonusu za zamówienia wstępne. Jednak Microsoft Store oferuje zestaw, który zawiera oprogramowanie i ubezpieczenie, dzięki czemu można zaoszczędzić 308,99 dolarów. Można również skorzystać z 20% zniżki na dowolne dodatkowe akcesoria zakupione w tym samym czasie.

  Ceny Microsoft Surface Laptop Go 3

  Dostępne są dwie różne konfiguracje dla Surface Laptop Go 3, różniące się tylko ilością pamięci. Dodatkowe 8GB RAM-u za 200 dolarów może wydawać się zbyt drogie, ale ta opcja jest dostępna dla osób, które jej potrzebują. Oto ceny w USA i Wielkiej Brytanii:

  USA: Microsoft Surface Laptop Go 3 – Intel Core i5-1235U, 8GB RAM, 256GB SSD – 799 dolarów
  USA: Microsoft Surface Laptop Go 3 – Intel Core i5-1235U, 16GB RAM, 256GB SSD – 999 dolarów
  UK: Microsoft Surface Laptop Go 3 (Intel Core i5-1235U, 8GB RAM, 256GB SSD) – 799 funtów

  Gdzie można kupić?

  Oczekiwanymi sprzedawcami Microsoft Surface Laptop Go 3 są:
  USA: Amazon US, Microsoft Store US, Best Buy US
  Kanada: Amazon Canada, Microsoft Store Canada, Best Buy Canada
  UK: Amazon UK, Microsoft Store UK, Currys

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące Surface Laptop Go 3

  Ile kosztuje Surface Laptop Go 3?
  Podstawowy model Microsoft Surface Laptop Go 3 kosztuje 799 dolarów, co jest znaczącym wzrostem ceny w porównaniu do poprzedniej generacji, która jest obecnie dostępna za 599,99 dolarów. Dodatkowe uaktualnienia pamięci RAM są droższe.

  Kiedy zostanie wydany Surface Laptop Go 3?
  Data premiery dla Microsoft Surface Laptop Go 3 to 3 października 2023 r. Jednak można zamówić urządzenie wcześniej, aby jak najszybciej je mieć.

  Mamy nadzieję, że ten artykuł dostarczył ci wszystkich potrzebnych informacji dotyczących zamówień wstępnych na Microsoft Surface Laptop Go 3. Aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat laptopów i tabletów, a także poradnikami dotyczącymi laptopów i laptopów do gier, śledź stronę WePC.

  Źródła: –