Honkai: Star Rail Premiera na PlayStation 5 już 11 października

Honkai: Star Rail Premiera na PlayStation 5 już 11 października

+
Grę, na którą wielu graczy czekało z niecierpliwością – Honkai: Star Rail, wreszcie ukaże się na konsoli PlayStation 5, 11 października. Twórcą tej gry jest HoYoverse, zespół odpowiedzialny za Genshin Impact, dlatego Honkai: Star Rail był tematem gorących dyskusji wśród graczy od momentu pierwszego ogłoszenia na żywo. Wraz z wydaniem na PlayStation 5, gracze będą mieli możliwość doświadczenia gry wraz z aktualizacją 1.4. Oznacza to, że nowi gracze będą mieli dostęp do historii aż do ostatniej aktualizacji, a także wezmą udział w wczesnych wydarzeniach, wprowadzających ich w świat gry. Dodatkowo, nowi gracze nadal będą mogli skorzystać z bezpłatnych 80 losowań z tzw. „Beginner Warp Banner”, dając im szansę na zdobycie swojej pierwszej postaci pięciogwiazdkowej.
+
Jednym z istotnych aspektów, na które HoYoverse nie udzieliło jeszcze odpowiedzi, jest proces przenoszenia postępów gry z urządzenia mobilnego na PlayStation. Jednak, bazując na doświadczeniach z ich poprzedniej gry – Genshin Impact, można przypuszczać, że możliwe będzie skorzystanie z cross-save poprzez połączenie konta PSN z adresem e-mail. Dzięki temu gracze będą mogli kontynuować swoje postępy na tym samym koncie, nie zaczynając od zera.
+
Fani już mieli okazję zobaczyć, jak Honkai: Star Rail będzie wyglądać na PlayStation dzięki fragmentom pokazywanym podczas transmisji na żywo. Gra obiecuje zapewnić immersyjne doświadczenie na tej konsoli.
+
Tymczasem trwa kampania przedrejestracyjna gry Honkai: Star Rail na PlayStation 5. Kampania ta oferuje ekscytujące nagrody dla użytkowników PlayStation 5, urządzeń mobilnych i komputerów PC, zachęcając społeczność do wspierania wydania tej gry.
+
W miarę narastania oczekiwań gracze mogą z niecierpliwością spoglądać w przyszłość i zacierają ręce oczekując na premierę Honkai: Star Rail na PlayStation 5 oraz na zanurzenie się w fascynującym świecie tej długo wyczekiwanej gry.