Rewolucyjne nagrody z okazji 10. rocznicy GTA V

Rewolucyjne nagrody z okazji 10. rocznicy GTA V

Aby uczcić 10. rocznicę GTA V, Rockstar Games wprowadził szereg specjalnych nagród i wydarzeń w GTA Online, swoim popularnym trybie wieloosobowym. Od premiery w 2013 roku GTA V odniosło ogromny sukces i pozostaje jedną z najlepiej sprzedających się gier wideo wszech czasów.

Jako wyraz wdzięczności dla społeczności graczy, Rockstar Games wyraził swoje uznanie w wpisie na blogu, dziękując graczom za ich wsparcie przez ostatnią dekadę. Świętowanie rocznicy obejmuje trzy stroje inspirowane głównymi postaciami z trybu fabularnego GTA V – Michaelem, Franklinem i Trevorem. Gracze mogą zdobyć stroje Zrezygnowanego Przestępcy, Kolegi i Groupie. Dodatkowo, dostępne są nowe wykończenia broni z motywami GTA V, takie jak wykończenie Pracownika Miesiąca dla Micro SMG, wykończenie Zamszowe Dolary dla karabinu Carbine Rifle oraz wykończenie Wujka T dla granatnika RPG.

Oprócz nagród, gracze otrzymają hojny zastrzyk w postaci pełnego zestawu przekąsek, amunicji i pancerza po prostu logując się do GTA Online między 17 a 27 września.

Ponadto, podczas obchodów rocznicy będą odbywać się ekscytujące wydarzenia. Gracze mogą teraz zakupić pojazd Bravado Hotring Hellfire od Southern San Andreas Super Autos. Członkowie GTA+ także mogą go otrzymać za darmo w Vinewood Car Club do 11 października. Inne pojazdy, takie jak Bravado Buffalo S, Canis Bodhi i Obey Tailgater, można zakupić w salonie Premium Deluxe Motorsport. Gracze mogą także skorzystać z atrakcyjnego rabatu w wysokości 50% na Obey 9F.

Przez ograniczony czas gracze mogą zdobyć czterokrotnie większą ilość GTA$ i RP podczas misji kontaktowych z Lamar i Trevor. Podwójne nagrody można również zdobyć podczas misji The Data Leaks oraz misji sprzedaży z hangaru. Dodatkowo, misje Come Out to Play oferują potrójną ilość GTA$ i RP.

Jasne jest, że nawet po dekadzie GTA V nadal fascynuje graczy i oferuje ekscytujące doświadczenia w wirtualnym świecie. Dzięki trwającym obchodom i nagradzającym wydarzeniom fani mają wiele powodów, aby wracać do Los Santos i hrabstwa Blaine.