GTA Online – Specjalne bonusy w związku z jubileuszem 10. rocznicy Grand Theft Auto V

GTA Online – Specjalne bonusy w związku z jubileuszem 10. rocznicy Grand Theft Auto V

Rockstar Games niedawno ogłosiło, że w nadchodzącej aktualizacji GTA Online, której premiera zaplanowana jest na 14 września 2023 roku, dodane zostaną specjalne bonusy z okazji dziesięciolecia Grand Theft Auto V. Mimo że szczegóły dotyczące nowych kolekcjonerskich przedmiotów i innych dodatków są nadal nieznane, wyciekłe informacje ujawniły nowe przedmioty odzieżowe, które będą dostępne w grze.

Warto zauważyć, że wycieki nie gwarantują, że wszystkie przedmioty będą dostępne od razu lub dostępne dla wszystkich graczy. Mogą być związane z nimi wyzwania lub po prostu pojawią się w twoim inwentarzu. Na tym etapie są to tylko spekulacje.

Nowe przedmioty odzieżowe, należące do kolekcji Rockstar Anniversary Clothing, będą również oznaczać rocznicę Rockstar Games. Będą nimi Rockstar Gothic Sweater, Rockstar Red Logo Sweater, Rockstar Atomic Logo Sweater, Rockstar Festive Boom Sweater i Rockstar Warp Hoodie. Nie jest jasne, czy wszystkie przedmioty zostaną przyznane jednocześnie.

Początkowo było nadzieje i spekulacje, że ogłoszenie 10. rocznicy GTA V może sugerować przedstawienie GTA VI. Jednak wydaje się, że tak nie jest. Fani będą musieli poczekać na oficjalne ogłoszenie deweloperów, które odbędzie się 14 września 2023 roku, aby uzyskać dalsze szczegóły.