Aktor Ned Luke jest pewien, że GTA 6 przewyższy sukces swojego poprzednika

Aktor Ned Luke jest pewien, że GTA 6 przewyższy sukces swojego poprzednika

Aktor Ned Luke, który podkładał głos pod postać Michaela de Santa w grze Grand Theft Auto 5 (GTA 5), jest pewien, że nadchodzące GTA 6 przewyższy sukces poprzedniej części. Mimo że oficjalnych informacji na temat GTA 6 od Rockstar Games nadal nie ma, sytuacja wskazuje, że bardzo oczekiwana gra może być bliżej niż kiedykolwiek.

Gdy GTA 5 obchodzi swoje dziesięciolecie, fani z utęsknieniem wyczekują ogłoszenia dotyczącego GTA 6. Bryan Zampella, którego mówiącym bohaterem ma być Jason w nadchodzącej grze, niedawno pojawił się wideo z Shawnem Fonteno, który podkładał głos pod Franklina w GTA 5, trzymając tajemniczą, nieotwartą teczkę. Ten zwiastun dodatkowo nakręca emocje związane z GTA 6.

GTA 5 było przełomowym sukcesem już w dniu premiery, generując około 800 milionów dolarów przychodów i sprzedając około 13 milionów egzemplarzy. Ned Luke uważa, że GTA 6 przewyższy swojego poprzednika pod względem sprzedaży. W odpowiedzi na tweeta dotyczącego sprzedaży GTA 5, Luke pewnie stwierdził, że „szóstka zniszczy te liczby”.

Podczas gdy fani niecierpliwie oczekują premiery GTA 6, Luke wyraża swoje pragnienie, aby postać Michaela pojawiła się w GTA Online. Niemniej jednak nie jest pewne, czy to się stanie. Mimo to, istnieje nadzieja, że Rockstar zapewni ostatnią przygodę dla Trevora, Franklina i Michaela w GTA 5 i GTA Online.

W międzyczasie fani mogą wciąż cieszyć się rozległym światem Los Santos w GTA 5, zwłaszcza dzięki najlepszym modyfikacjom do GTA 5. Dodatkowo, gracze mogą odkryć wciągające doświadczenie serwerów roleplay w GTA, pozwalając im zagłębić się w inne życie poza przestępczością.