• sob.. gru 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  God of War Ragnarok: A Year of Milestones and Surprises

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  God of War Ragnarok: A Year of Milestones and Surprises

  Zaskakujące wydarzenia miały miejsce od premiery God of War Ragnarok, a wsparcie ze strony naszych oddanych fanów było niesamowite. Gdy podsumowujemy ten niezwykły kamień milowy, chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność za kontynuowane wsparcie i entuzjazm dla gier, które tworzymy. Jako wyraz wdzięczności, przygotowaliśmy kilka niespodzianek, aby uczcić tę pamiętną okazję.

  Przedstawiamy wam fascynujące „God of War Ragnarok Lofi Beats to Journal to”. Dołącz do Atreusa w Międzyświatu i zrelaksuj się podczas sesji prowadzenia dziennika, pracy lub nawet walki z potworami. To wyjątkowe połączenie zawiera ikoniczne utwory z muzyki stworzonej przez Bear McCrearyego dla obu części God of War Ragnarok oraz jej poprzednika, God of War (2018), w nowej, przyjemnej odsłonie LoFi. Muzyczną interpretację zapewnia utalentowany Alex Moukala, z pomocą Lawrence’a Ravagnana, a animację stworzył niesamowity zespół z Spud Gun Studios.

  Przygotuj się do śmiechu przy oglądaniu „God of War Ragnarok – Midgard Mishaps 2”. Ten uroczy sequel ujmuje niezamierzenie śmieszne momenty, które miały miejsce podczas produkcji gry. W szczególny sposób chcielibyśmy podziękować zespołowi QA z Santa Monica Studio oraz PlayStation za ciężką pracę, dzięki której te wpadki nie znalazły się w ostatecznym doświadczeniu, które podzieliliśmy z wami rok temu.

  Chcielibyśmy także docenić niesamowite osiągnięcia naszej oddanej społeczności. Od pokonania Best Girls Speki i Svanny po pokonanie Królowej Wielkiej Valkyrie Gná, jesteśmy pod wrażeniem umiejętności walki i speedrunów naszych fanów. Zachęcamy do zapoznania się z tą inspirującą galerią w naszym najnowszym spotkaniu społecznościowym.

  Patrząc wstecz na ten miniony rok, czujemy pokorę i wdzięczność za możliwość tworzenia gier, które kochacie. Wasze wsparcie znaczyło dla nas wszystko w Santa Monica Studio i motywuje nas do dalszej eksploracji granic opowieści i epickich przygód.

  Dołączcie do nas na Twitterze, Facebooku i Instagramie, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi God of War Ragnarok. Zapraszamy również do dołączenia do oficjalnego Discorda Santa Monica Studio, aby związać się z innymi fanami.

  Dziękujemy za niesamowity miniony rok. Przygoda trwa, nie możemy się doczekać, aby podzielić się tym, co czeka nas w świecie God of War Ragnarok.