Spotlight Hour Girafarig w grze Pokémon GO

Spotlight Hour Girafarig w grze Pokémon GO

Dzisiaj wieczorem odbędzie się Spotlight Hour ze zdobyciem Girafarig w grze Pokémon GO. W godzinach od 18:00 do 19:00, we wtorek, 19 września, ten Pokémon będzie pojawiał się częściej niż zwykle na dzikich obszarach. Będzie również częściej reagował na Incense i mogą pojawić się w miejscach, gdzie normalnie nie są aktywne. Aby aktywować Incense, gracze będą musieli się poruszać i chodzić. Jest to trzeci Spotlight Hour we wrześniu 2023 roku w grze Pokémon GO, który kontynuuje nowy sezon o nazwie Adventures Abound.

Girafarig, główny Pokémon w tym wydarzeniu, może pojawić się w wersji Shiny w grze Pokémon GO. W tej formie Shiny ma niebieski nos i niebieskie kolce, zastępując różowe, które spotkać można na standardowym Girafarig. Gracze powinni uważać na tę unikalną wersję podczas polowania.

Dodatkowym bonusem Spotlight Hour tej nocy jest podwojenie punktów doświadczenia (XP). Gracze są doradzani, aby wykorzystać Lucky Eggs, aby maksymalizować zdobywane doświadczenie w trakcie tego wydarzenia, a mają szansę na skorzystanie z dwóch takich jajek na początku godziny.

Oprócz Spotlight Hour Girafarig, w wrześniu 2023 roku czekają nas wiele innych Pokémonów i wydarzeń w grze Pokémon GO. W Raid Hour w tym miesiącu będziemy mieli okazję wziąć udział w pojedynkach z Burn Drive Genesect 20 września, a także z Entei, Suicune i Raikou 27 września. Mega Raidy dadzą nam możliwość spotkania z Gardevoire od 16 września do 6 października. A nadchodzące wydarzenia obejmują Psychic Spectacular od 20 września do 24 września, Dzień Społeczności we wrześniu, który odbędzie się 23 września (fokus wydarzenia nie został jeszcze ujawniony), a także Out to Play, które rozpocznie się 27 września i potrwa do 5 października.

Aby być na bieżąco z aktualnościami w grze Pokémon GO, koniecznie zajrzyj na stronę Bleeding Cool regularnie.