• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Zniżki Black Friday na konsolę Xbox Series X i Series S od Microsoftu

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Zniżki Black Friday na konsolę Xbox Series X i Series S od Microsoftu

  Black Friday zbliża się wielkimi krokami, a gracze są podekscytowani. W tym roku Microsoft oferuje niesamowite promocje na popularne konsole Xbox Series X i Series S. Jeśli czekałeś na idealną okazję, aby ulepszyć swoje doświadczenie w grach, teraz jest ten czas.

  Xbox Series X, uważany za najpotężniejszą konsolę do gier swojego pokolenia, to prawdziwa rewolucja. Dzięki najnowocześniejszej technologii dostarcza niepowtarzalne doznania w grze. Ale co najlepsze? Teraz można go kupić w obniżonej cenie. Oferty Black Friday to strzał w dziesiątkę, ponieważ nie tylko otrzymujesz samą konsolę, ale także dodatkowy przedmiot lub grę. To wygrana dla ciebie, pozwalając cieszyć się najnowszymi grami, oszczędzając przy tym sporo gotówki.

  Mówiąc o grach, Black Friday to idealna okazja, aby powiększyć swoją bibliotekę gier. Gry na Xbox Series X często są dosyć kosztowne, ale w tym roku można je zdobyć za ułamek ceny. Wyobraź sobie, że w końcu możesz zagrać w takie hity jak Starfield i Cyberpunk 2077: Phantom Liberty za ułamek ich zwykłej ceny. To spełnienie marzeń dla zapalonych graczy.

  Teraz zastanawiasz się pewnie nad ceną Xbox Series X. Konsola zwykle kosztuje 500 dolarów, ale promocje Black Friday często oferują zestawy w tej samej cenie. Oznacza to, że w praktyce dostajesz darmową grę obok konsoli. To prawdziwa okazja!

  Ale jest pewien haczyk. Szef działu gier w Microsoft wyraźnie stwierdził, że ceny konsol Xbox Series X i Series S nie będą się z czasem obniżać, w przeciwieństwie do poprzednich generacji. Więc jeśli wahasz się, czy kupić, te promocje Black Friday to najlepsza okazja.

  Jednym z kluczowych atutów Xbox Series X jest kompatybilność wsteczna. Możesz grać w gry z oryginalnej konsoli Xbox, Xbox 360 i Xbox One na tej konsoli konie gier. Dzięki temu nie tylko będziesz mógł cieszyć się najnowszymi tytułami, ale również będziesz mieć dostęp do ogromnej biblioteki kultowych klasyków.

  Podsumowując, nie przegap niezwykłych promocji Black Friday na konsole Xbox Series X i Series S. Ulepsz swoją konfigurację do gier i zanurz się w świecie najnowszych tytułów. To twoja szansa na awans!