• pt.. gru 1st, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  EE oferuje niesamowitą promocję na zestaw Xbox Series X Black Friday

  ByMarta Bryła

  lis 20, 2023
  EE oferuje niesamowitą promocję na zestaw Xbox Series X Black Friday

  Jeśli czekałeś na idealny moment, aby zdobyć Xbox Series X lub S, 2023 rok może być dla Ciebie wyjątkowy. Z niekończącym się wyborem tytułów w Game Pass i długo oczekiwanym wydaniem Starfield, jest wiele powodów, aby wejść do świata Xbox. Jednak jeśli nadal masz wątpliwości, mamy dla Ciebie ekscytującą wiadomość, która może Cię przekonać. EE oferuje obecnie wczesny pakiet Black Friday, który jest zbyt dobry, aby go przegapić. Za jedyne 409 funtów otrzymasz nie tylko Xbox Series X (który zwykle kosztuje 479,99 funtów), ale także kod do nowej gry Call of Duty.

  To niesamowita oferta, której nie możesz przegapić. Podczas gdy inne sklepy, takie jak Argos, Amazon i Very, oferują samą konsolę w tej samej cenie, ten pakiet eliminuje konieczność wydania dodatkowych 70 funtów na najnowszą grę AAA. To praktycznie oznacza, że Call of Duty otrzymujesz za darmo!

  EE poszedł o krok dalej, obniżając cenę tego pakietu jeszcze bardziej niż konkurenci. Nie wiadomo, czy inni sprzedawcy pójdą w tym samym kierunku, dlatego najlepiej działać szybko, zanim zabraknie zapasów.

  Jeszcze lepiej jest to, że dzięki oszczędności na Xbox Series X, będziesz mieć dodatkowe pieniądze na najlepsze akcesoria do tej konsoli. W miarę zbliżania się Black Friday i Cyber Monday, można spodziewać się świetnych ofert na kontrolery, dyski twarde i słuchawki.

  Więc nie czekaj dłużej. Skorzystaj z tej niesamowitej promocji i zanurz się w świecie gier na Xbox Series X w niezwykłej cenie. Miłej zabawy!