• sob.. gru 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  NVIDIA Transformuje Granie z Aktualizacją Członkostwa w GeForce NOW Ultimate

  ByKamil Dominiak

  lis 20, 2023
  NVIDIA Transformuje Granie z Aktualizacją Członkostwa w GeForce NOW Ultimate

  NVIDIA zabiera graczy na nowy poziom dzięki zaktualizowanym członkostwom GeForce NOW Ultimate. W promocyjnym okresie, każde półroczne członkostwo będzie obejmować trzy miesiące PC Game Pass, dodając jeszcze większą wartość do już imponującego pakietu.

  GeForce NOW to rewolucyjna usługa gamingowa w chmurze przez NVIDIA, która umożliwia graczom korzystanie z dużego wyboru gier PC na mocnej platformie GeForce RTX bez konieczności posiadania drogiego sprzętu. Dodając do tego PC Game Pass, subskrybenci zyskują dostęp do rozległej biblioteki tytułów, co czyni tę ofertę jeszcze bardziej nieodpartą.

  Jedną z najciekawszych cech członkostw Ultimate w GeForce NOW jest uwzględnienie chmurowej karty graficznej GeForce RTX 4080. Ten potężny procesor graficzny zapewnia oszałamiające gaming w rozdzielczości 4K z zaawansowanymi funkcjami takimi jak DLSS, Reflex i ray-tracing. Gracze mogą zanurzyć się w niesamowitej wizualnej jakości i realistycznym gameplayu, podnosząc swoje doświadczenia z grami na zupełnie nowy poziom.

  Dodatkowo, wprowadzenie bonusowego PC Game Pass dla subskrybentów Ultimate wprowadza także synchronizację gier Xbox, zapewniając płynność postępów, bibliotek i zapisów zarówno podczas grania w chmurze, jak i na lokalnym komputerze. Taki poziom wygody i elastyczności dodaje jeszcze większy urok temu członkostwu.

  Oprócz tych ekscytujących aktualizacji, GeForce NOW poszerzył swoją bibliotekę o 18 nowych gier na różnych platformach. Zarówno ze sklepu Steam, Epic Games Store, jak również PC Game Pass, dostępna jest szeroka gama opcji, które zadowolą preferencje każdego gracza. Wśród ciekawych nowości znajdują się tytuły takie jak „RoboCop: Rogue City”, „Wolfenstein: The New Order” i „Overcooked! 2”, oferujące różnorodny wybór do eksploracji.

  Wersja 2.0.58 GeForce NOW wprowadza również ulepszone narzędzia diagnostyczne, które zwiększają jakość strumieniowania gier. Członkowie mogą teraz upewnić się, że grają w jak najwyższej jakości i mają dostęp do informacji o kodowaniu dzięki nakładce statystyk przesyłu.

  Dzięki członkostwom GeForce NOW Ultimate od NVIDIA gracze mogą podnieść swoje doświadczenie gamingowe na zupełnie nowe wyżyny. Połączenie chmurowej karty graficznej GeForce RTX 4080, PC Game Pass i rosnącej biblioteki gier zapewnia abonentom dostęp do niekończącej się rozrywki dosłownie na wyciągnięcie ręki. Przyjmij przyszłość gamingu i odblokuj nieskończone możliwości dzięki innowacyjnej platformie NVIDIA.

  FAQ:
  Q: Co to jest GeForce NOW?
  A: GeForce NOW to usługa gamingowa w chmurze przez NVIDIA, która umożliwia graczom grę w gry PC na platformie GeForce RTX bez potrzeby posiadania drogiego sprzętu.

  Q: Co jest zawarte w członkostwach GeForce NOW Ultimate?
  A: Członkostwa Ultimate obejmują chmurową kartę graficzną GeForce RTX 4080, trzy miesiące PC Game Pass oraz dostęp do rosnącej biblioteki gier.

  Q: Jakie są najważniejsze cechy chmurowej karty graficznej GeForce RTX 4080?
  A: GeForce RTX 4080 oferuje oszałamiający gaming w rozdzielczości 4K z zaawansowanymi funkcjami takimi jak DLSS, Reflex i ray-tracing.

  Q: Co to jest synchronizacja gier Xbox?
  A: Synchronizacja gier Xbox zapewnia, że postępy, biblioteki i zapisy pozostają niezmiennie płynne, niezależnie od tego, czy gracz korzysta z gamingu w chmurze, czy na lokalnym komputerze.

  Q: Jakie nowe gry zostały dodane do biblioteki GeForce NOW?
  A: Wśród najnowszych dodatków do biblioteki są takie tytuły jak „RoboCop: Rogue City”, „Wolfenstein: The New Order” i „Overcooked! 2”, oraz wiele innych.