• niedz.. gru 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Wyjątkowy dysk SSD WD Black SN850X – niezastąpiony do gier

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Wyjątkowy dysk SSD WD Black SN850X – niezastąpiony do gier

  Szukasz doskonałego dysku SSD, który podniesie poziom twoich doświadczeń z grania? Przedstawiamy Ci WD Black SN850X. Oferuje on niezrównane prędkości i ogromną pojemność 4 TB, co sprawia, że ten dysk SSD jest przełomowy zarówno dla graczy PC, jak i posiadaczy konsoli PS5. A najlepsze? Obecnie jest dostępny w niezwykłych cenach w ramach Czarnego Piątku.

  Z szybkościami odczytu i zapisu odpowiednio 7300 MB/s i 6300 MB/s, WD Black SN850X to prawdziwe monstrum. Jego imponujące wartości losowego odczytu/zapisu wynoszące 1,2 mln/1 mln operacji na sekundę sprawiają, że jest on ponad dwukrotnie szybszy od nawet najbardziej zaawansowanych dysków SSD z interfejsem PCIe 3.0 i przewyższa 99 procent dysków SSD PCIe 4.0. Pożegnaj długie czasy ładowania i pozwól sobie na płynne doświadczenia podczas grania.

  Korzyści wynikła z użytkowania dysku WD Black SN850X wykraczają poza granice gier na PC. Posiadacze konsoli PS5 również mogą cieszyć się znaczącym zwiększeniem pojemności przechowywania, dodając ten dysk SSD do swojej konsoli. Warto jednak pamiętać, że należy go wyposażyć w odpowiedni radiator, aby zapobiec jakimkolwiek problemom z przegrzewaniem się.

  Jeśli szukasz bardziej przystępnej cenowo alternatywy, warto rozważyć dysk MSI Spatium M461. Mimo że nie dorównuje on oszałamiającym prędkościom WD Black SN850X, ten dysk SSD PCIe 4.0 oferuje solidne osiągi w niższej cenie. Dzięki szybkościom odczytu do 5000 MB/s i zapisu do 4200 MB/s, nadal zapewnia imponujące czasy ładowania gier zarówno na PC, jak i na konsolach PS5.

  Nie przegap tych niesamowitych ofert w ramach Czarnego Piątku! Udaj się na stronę Amazon UK i zdobądź dysk WD Black SN850X za jedyne 220 £ lub odwiedź Newegg w USA, aby go kupić za jedyne 230 $. Ulepsz swój zestaw do grania i sięgnij po nowe możliwości dzięki niesamowitej szybkości i niezrównanej pojemności przechowywania.

  Polubuj się w naszym portalu, ponieważ już niedługo pojawią się kolejne ekscytujące oferty w ramach Czarnego Piątku. Śledź Twittera @dealsfoundry, aby być na bieżąco z najlepszymi promocjami dla graczy. Przygotuj się na podniesienie poziomu swoich doświadczeń z grania dzięki dyskowi WD Black SN850X!

  FAQ:
  Q: Czym jest WD Black SN850X?
  A: WD Black SN850X to dysk SSD (dysk półprzewodnikowy), który oferuje wysoką szybkość i dużą pojemność przechowywania dla graczy.

  Q: Jakie są szybkości odczytu i zapisu dysku WD Black SN850X?
  A: Dysk WD Black SN850X ma szybkość odczytu i zapisu odpowiednio 7300 MB/s i 6300 MB/s.

  Q: Jak dysk WD Black SN850X porównuje się do innych dysków SSD?
  A: Dysk WD Black SN850X jest znacznie szybszy od dysków SSD PCIe 3.0 i przewyższa 99 procent dysków SSD PCIe 4.0.

  Q: Czy dysk WD Black SN850X może być używany z konsolą PS5?
  A: Tak, dysk WD Black SN850X można dodać do konsoli PS5, aby zwiększyć jej pojemność przechowywania, ale powinien być wyposażony w odpowiedni radiator, aby zapobiec przegrzewaniu się.

  Q: Czy istnieje bardziej przystępna cenowo alternatywa dla dysku WD Black SN850X?
  A: Tak, dysk MSI Spatium M461 to dysk SSD PCIe 4.0, który oferuje solidne osiągi w niższej cenie.

  Definicje:
  – SSD: Dysk Półprzewodnikowy (Solid-State Drive) – rodzaj urządzenia pamięci masowej wykorzystującego pamięć flash do przechowywania danych.
  – PCIe: Przenośny Interfejs Komponentów (Peripheral Component Interconnect Express) – wysokoszybki interfejs używany do łączenia urządzeń takich jak dyski SSD z płytą główną komputera.

  Sugerowane powiązane linki:
  – Oficjalna strona WD
  – Oficjalna strona MSI
  – Amazon UK
  – Newegg
  – Eurogamer