Galarian Mr. Mime – Wyzwanie w raidach Pokémon GO

Galarian Mr. Mime – Wyzwanie w raidach Pokémon GO

Galarian Mr. Mime jest potężnym boss’em Tier 3 w raidach Pokémon GO, z punktami CP na poziomie 16114. Choć może wydawać się trudne, wysoko-poziomowi trenerzy z dobrze przygotowanymi zespołami mogą go pokonać samodzielnie. Aby osiągnąć sukces, kluczowe jest posiadanie odpowiednich kombinacji ruchów dla swoich kontrujących Pokémonów.

Ta unikalna wersja Mr. Mime jest typem Psychiczno-Lodowym, co czyni go podatnym na ataki typów Bug, Dark, Fire, Ghost, Rock i Steel. Galarian Mr. Mime to ulepszona forma Mime Jr. i aktualnie można ją zdobyć tylko poprzez raidy lub specjalne wydarzenia. Niestety, nie ma obecnie możliwości ewolucji Mime Jr. w Galarian Mr. Mime’a.

Podczas spotkania z Galarian Mr. Mime, trenerzy mają możliwość złapania go w określonym zakresie CP. Na poziomie 20, jego CP waha się od 1117 do 1181, bez żadnego wzmocnienia pogodowego. Jednak podczas śnieżnej i wietrznej pogody, zakres CP Galarian Mr. Mime jest zwiększony na poziomie 25, od 1396 do 1477.

Aby skutecznie pokonać Galarian Mr. Mime, trenerzy powinni rozważyć użycie następujących głównych kontrujących Pokémonów: Bug, Dark, Fire, Ghost, Rock i Steel. Warto zauważyć, że Shadow Pokémon, choć potężne, wymagają znacznych zasobów do wzmocnienia i usunięcia Frustration za pomocą Charge TM, więc nie są zalecane jako kontrujące Pokémony w tej sytuacji.

Pokémony Mega-Ewoluujące mogą również dostarczyć przydatnych bonusów, gdy zostaną przyniesione do Raid Battle wraz z Galarian Mr. Mime. Wszystkie pokemony trenerów otrzymują wzrost ataku we wszystkich swoich atakach, a jeśli typy ataków są zgodne z typ(ami) Mega-Ewolucyjnych Pokémonów, otrzymują dodatkowy wzrost ataku.

Jeśli chodzi o kombinacje ruchów, Galarian Mr. Mime ma dostęp do określonych zestawów ruchów jako boss raidowy. Trenerzy powinni dostosować swoje strategie do kontrowania tych ruchów i maksymalizowania szans na sukces.

Pod względem warunków pogodowych, trenerzy zauważą, że każde warunki pogodowe, z wyjątkiem wietrznej, pochmurnej i śnieżnej pogody, są korzystne podczas walki z Galarian Mr. Mime. Częściowo pochmurna, mglista i słoneczna pogoda zapewniają najlepsze wzmocnienie pogodowe podczas użycia najlepszych atakujących.

Podsumowując, Galarian Mr. Mime to godny przeciwnik w rajdach Pokémon GO. Poprzez stworzenie dobrze przygotowanego zespołu i uwzględnienie odpowiednich kontrujących Pokémonów i kombinacji ruchów, trenerzy mogą zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo i potencjalnie złapać tę wymyślną odmianę Mr. Mime’a.