Forza Motorsport – premiera w 2023 roku

Forza Motorsport – premiera w 2023 roku

Forza Motorsport, rozwijana przez Turn 10 Studios, szykuje się do premiery, obiecując pasjonatom gier wyścigowych ekscytujące i realistyczne doznania. Jako jedno z najbardziej oczekiwanych wydań Microsoftu w 2023 roku, ta odsłona ma zaspokoić nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy pragną doświadczyć wyścigów w jak najbliższy sposób rzeczywistości.

Turn 10 Studios zdobyło międzynarodowe uznanie za swoją pracę nad serią Forza, mającą prawie dwie dekady doświadczenia i wiele tytułów na koncie. Ósma odsłona Forza Motorsport utrwala pozycję studia jako czołowego symulatora jazdy. Podczas gdy seria Forza Horizon oferuje bardziej luźne i arcade’owe podejście, Forza Motorsport stawia na w pełni wciągający symulator wyścigowy.

Premiera Forza Motorsport jest planowana na 10 października 2023 roku, a gra będzie dostępna na konsolach Xbox Series X|S oraz na komputerach. Podobnie jak inne tytuły Microsoftu, subskrybenci Xbox Game Pass będą mieli przywilej cieszenia się grą od pierwszego dnia. Forza Motorsport, zaprojektowana wyłącznie dla obecnej generacji systemów, wykorzystuje optymalnie najnowsze osiągnięcia technologiczne.

Minęło sześć lat od premiery Forza Motorsport 7, i mimo że w nowej generacji konsol Xbox pojawiły się Forza Horizon 4 i 5, główna seria Forza Motorsport była nieobecna. Ta nowa odsłona ma na celu ustanowienie nowych standardów i stać się ostatecznym punktem odniesienia w swoim gatunku.

Zbliżająca się premiera Forza Motorsport wzbudza ogromne zainteresowanie i podekscytowanie wśród pasjonatów gier wyścigowych. Gracze mogą oczekiwać ekscytujących i wciągających doznań podczas jazdy, dzięki zaangażowaniu studia Turn 10 Studios w dostarczenie wyjątkowej rozgrywki.

Źródła:
– Turn 10 Studios
– Microsoft