• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Fortnite i LEGO łączą siły w wyjątkowej kolaboracji

  ByAdrian Przechewka

  lis 21, 2023
  Fortnite i LEGO łączą siły w wyjątkowej kolaboracji

  Fortnite, popularna gra battle royale, przygotowuje się do historycznej kolaboracji z Lego, legendarną marką zabawek. Przecieki od wiarygodnych dataminerów ujawniły szczegóły dotyczące tego przełomowego wydarzenia, które zapowiada wizualnie oszałamiającą przebudowę i mnóstwo nowych funkcji.

  Chociaż Fortnite nie jest obcy kooperacjom, partnerstwo z Lego okaże się jednym z największych dotychczas. Gracze będą mieli okazję kontrolować prawdziwe postacie Lego, otwierając tym samym świat kreatywnych możliwości. Odkryto wiele Lego odpowiedników znanych przedmiotów z Fortnite, w tym Lego Stud Gun, warsztaty, łóżka, ogrodzenia, katapulty, znaczniki mapy, tory zjazdowe i małe ozdoby. Dodatkowo, nowe narzędzie do budowania pozwoli graczom wydobywać rekwizyty i rudy, zwiększając tym samym ich umiejętności konstrukcyjne.

  Jednym z najbardziej intrygujących aspektów tej kolaboracji jest wprowadzenie nowego trybu gry. Przecieki sugerują, że gracze będą mogli spać w łóżkach, co pozwoli na odtworzenie zarówno zdrowia, jak i energii. Ta funkcja, razem z koncepcją „głosowania na sen”, wprowadza unikalny zwrot akcji do formatu battle royale.

  Ponadto, wraca możliwość tworzenia przedmiotów i handlu, umożliwiając graczom tworzenie i zakup różnorodnych przedmiotów. W przeciekach wspomina się również o obecności obozów i wrogów, potencjalnie botów AI, dodając tym samym ekscytujący element wyzwania do rozgrywki.

  W tym ekscytującym połączeniu zadebiutują także wersje Minifig emotes, pozwalając graczom wyrażać emocje takie jak smutek, nuda czy podekscytowanie. Te nowe dodatki, w połączeniu z elementami RPG sugerowanymi przez przecieki, sugerują zupełnie nowy sposób na doświadczenie Fortnite.

  Chociaż te przecieki wydają się kuszące, wszyscy z niecierpliwością oczekują oficjalnego odsłonięcia, które potwierdzi i dostarczy więcej szczegółów na temat tej monumentalnej kolaboracji. Fani Fortnite i miłośnicy Lego z niecierpliwością odliczają dni do momentu, gdy będą mogli całkowicie zanurzyć się w tym niezwykłym połączeniu. Przygotujcie się na budowanie, walkę i niesamowite połączenie dwóch ukochanych światów.