Sklep z przedmiotami w grze Fortnite

Sklep z przedmiotami w grze Fortnite

Sklep z przedmiotami w popularnej grze battle royale, Fortnite, oferuje graczom możliwość zakupu różnorodnych przedmiotów kosmetycznych i skórek, które personalizują ich doświadczenie w grze. Sklep odświeża się codziennie, dostarczając nową kolekcję przedmiotów, które gracze mogą przeglądać i kupować.

Jedną z głównych atrakcji sklepu z przedmiotami w Fortnite jest jego dzienna rotacja. Każdego dnia wszystkie skórki i przedmioty w sklepie są zastępowane nowymi, zapewniając zawsze coś świeżego i ekscytującego do odkrycia dla graczy. Choć nie każdy przedmiot może przypaść do gustu każdemu graczowi, częste aktualizacje zapewniają szeroki wybór opcji.

Na przykład, 18 września 2023 roku Fortnite Item Shop oferował wybór narzędzi do zbierania/atakowania w zwarciu. Wśród nich znalazły się topory Burning Axe i Speed Force Slashers, oba o klasyfikacji epickiej rzadkości. Dostępne były również rzadkie przedmioty, takie jak Acid Axe i Red Riot Thrashers. Gracze mogli zakupić te przedmioty za pomocą wirtualnej waluty o nazwie V-Bucks.

Warto zauważyć, że przedmioty w Sklepie z przedmiotami w Fortnite są dostępne tylko przez ograniczony czas. Każdy przedmiot jest rotowany co 24 godziny i zostaje zastąpiony nowymi skórkami, przedmiotami i zestawami następnego dnia. Czas resetowania różni się w zależności od regionu, ale gracze mogą korzystać z podanych terminów, aby śledzić, kiedy rotacja nastąpi w ich strefie czasowej.

Sklep z przedmiotami w Fortnite to dynamiczny i zawsze zmieniający się element gry, oferujący graczom stały przepływ nowych zawartości kosmetycznych do eksploracji. Czy gracze wybiorą codzienne zakupy czy po prostu będą oglądać wystawy, Sklep z przedmiotami dodaje ekscytujący element do doświadczenia z Fortnite.

Źródła: Szczegóły rotacji w Sklepie z przedmiotami Fortnite (informacje w grze)