Fortnite obchodzi 6. urodziny

Fortnite obchodzi 6. urodziny

Fortnite, ogromnie popularna gra typu battle royale, obchodzi swoje szóste urodziny specjalnym wydarzeniem w grze. Gracze mają okazję zdobyć darmowe nagrody, wykonując questy w tematyce urodzinowej. Wraz z ogromną bazą graczy i współpracą z różnymi franczyzami kultury pop, ta rocznica to doskonały czas, aby dołączyć do zabawy.

Wydarzenie 6. urodzin potrwa do 26 września 2023 roku do godziny 9 AM PT / 12 AM ET / 5 AM BST (27 września). W tym czasie gracze mogą brać udział w specjalnych questach, aby zdobyć doświadczenie i odblokować przedmioty świąteczne. Nagrody są uzależnione od liczby wykonanych questów.

Za wykonanie 1 Questa Urodzinowego, gracze otrzymają kilof Birthday Basher. Po wykonaniu 3 Questów Urodzinowych, zostaną nagrodzeni sprayem Birthday Dash. A jeśli uda im się ukończyć 5 Questów Urodzinowych, zdobędą plecak Slice O’ Six.

Aby uczynić świętowanie jeszcze bardziej ekscytującym, Epic Games ponownie wprowadził do gry przedmioty takie jak Tort Urodzinowy, Prezent Urodzinowy i Baloniki. Gracze mogą wykorzystać te przedmioty do ukończenia nowych questów. Dodatkowo, wprowadzono nowy mechanizm rozgrywki o nazwie Jump Balloon Reality Augment, który przyznaje graczom balon za każdym skokiem.

Nie przegap wydarzenia 6. urodzin Fortnite! Upewnij się, że zalogujesz się i ukończysz questy przed 26 września, aby zdobyć wszystkie darmowe nagrody. To doskonała okazja, aby doświadczyć świeżości Chapter 4 Season 4 i oddać się wspaniałości Fortnite.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Fortnite i dodatkowych wskazówek, koniecznie sprawdź nasze inne artykuły.