Tekken 8: Nowy bohater i zamknięte testy beta

Tekken 8: Nowy bohater i zamknięte testy beta

Najnowszy zwiastun Tekken 8 ujawnił dodanie nowej postaci, Fenga Wei, do listy zawodników w grze. Zwiastun ukazuje rywalizację Fenga Wei z Leroyem Smithem, co sugeruje zaciętą walkę między tymi dwoma wojownikami.

W zwiastunie Leroy dostrzega siłę Fenga Wei, na co ten ostatni odpowiada determinacją wobec zemsty. Według oficjalnej strony internetowej Tekken 8, Feng Wei doznał porażki z rąk Leroya Smitha podczas niedawnego turnieju King of Iron Fist Tournament, co wzmocniło jego pragnienie treningu i pokonania rywala.

Feng Wei odbył podróż po całym świecie w poszukiwaniu mistrzów samoobrony, aby trenować przeciwko obronnym stylom. Jego celem jest przezwyciężenie tych mistrzów poprzez czystą siłę i pokonanie defensywnych strategii, w których Leroy Smith był tak dobry ze swoim stylem Wing Chun.

Pod koniec zwiastunu Feng Wei prezentuje swoje Rage Art, wykonując potężną kombinację ciosów przeciwko Leroyowi Smithowi. Pokazanie swoich umiejętności i determinacji podkreśla jego aspiracje do wielkości.

Oprócz ujawnienia postaci, zwiastun ogłasza również zamknięte testy beta gry Tekken 8. Od 20 do 23 października 2023 roku gracze będą mieć możliwość pierwszego spojrzenia na grę i dostarczenia opinii. Termin rejestracji upływa 11 października 2023 roku.

Fani serii Tekken mogą obejrzeć zwiastun, aby zobaczyć zarys intensywnych walk i nowych funkcji, które zostaną wprowadzone w Tekken 8.